Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy +36202713986 szám hívogato...

Egy +36202713986 szám hívogatott ma, nem tudtam felvenni. Aztán mégegyszer hívott elfogadtam és útána letette .2-ször visszahívtam és kinyomott.. Mit tegyek hogy ez többször ne forduljn elő?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 14:28
 1/2 2xSü ***** válasza:

Ha ismeretlen szám hív, ne hívd vissza. Főleg, ha nem ismered a telefonszámok felépítését, nem tudod megállapítani, hogy egy szám sima mobilszám-e, vagy emelt díjas, esetleg külföldi (és emelt díjas). Oké, ez egy magyar, sima mobilszám, de akkor is, miért pazarolnál rá hívást?


Ha felveszed, azzal biztos nincs költséged. Ha nem szól bele, hát nem szól bele. Ha neki van kedve erre költeni, hát költsön. Idővel meg fogja unni. Lehet sima téves hívás, lehet, hogy csak valaki a „zsebéből” hívott fel.


Ha meg nagyon nem szeretnéd, hogy felhívjon, kapcsold ki a telefont. Esetleg okostelefonoknál van olyan olyan alkalmazás, amivel kvázi tiltólistára tudod tenni a számot.

2015. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
írj neki sms-t hogy nyasgem
2015. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!