Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes ilyen...

Beugro kérdése:

Szerintetek érdemes ilyen dologba pénzt fektetni? Sok ember véleményét szeretném, többi lent!

Figyelt kérdés
Szeretnénk válalkozásba bele kezdeni és nekem van is egy ötletem nem más mint a szolárium biznisz tehát hogy bérelni egy helyet venni két szoláriumot és egy forgalmas helyen megnyitni. Nekünk van itthon egy szolárium csak az a baj hogy 1200 fős faluba lakunk és napi szinten 5 ember jön max (tesóm kozmetikus, anyukám fodrász) Ötleteket is elfogadok :)
2015. júl. 5. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem. Városban sem éri már meg mert megvannak azok a helyek ahova járnak az emberek. A konkurencia meg könyörtelenül tesz az újak ellen.

A faluban meg a napi 5 emberért inkább a házban csinálj egy helységet és oda. De hogy ezért vállalkozás és kassza stb felesleges. Viszont ha anyukád és tesód törvénytisztelő állampolgár és nem feketén dolgozik akkor összevonva ezeket egy helyre lenne értelme. Mármint a szoli fodrászat kozmetika. De így sem hiszem faluban nagy értelme van...

2015. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem faluba szeretném ezt hanem városba, és igen anyukám meg tesóm itthon dolgoznak a saját kis üzletükbe és ott van a szolárium is melletük, én városba gondoltam ezt a szolárium bizniszt
2015. júl. 5. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor mérd fel a városban milyen helyek vannak. Kik a vezetőik és mennyire tűrnék meg ők a Te létezésed. Ja és jó helyet is nézz.
2015. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen igen azt szeretném, de ez nem fix ötlet mert lehet nem éri meg azért még gondolkozok
2015. júl. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!