Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Martina Stoesselnek (violettán...

Xdp kérdése:

Martina Stoesselnek (violettának) mi az igazi telefonszáma? Valakit twiteren vissza jelölt?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Szius! Egy időben még én is sorra hívtam fel azokat a számokat, amiket a neten találtam, és az volt odaírva, hogy Tinié.A telefonszámlám legnagyobb szerencséjére ( :D ) nem publikus Tini száma, csak kitalált számokkal találkozhatsz a neten, Tinié se a többi Violetta sztáré nincs fent. Javítsatok ki,ha tévedek, de ezt tapasztaltam azon a héten, mikor kb. 20 telefonszámot felhívtam (amikre azt hittem Tinié) és mindig belecsacsogott az a fura hangú nő a telefonomba, hogy ilyen szám nem létezik.

Facebook profilt, autogram címet tudok Tinire, ha érdekel, leírom.

Nem, nekem nem írt vissza (sajna) de szerintem keveseknek van olyan szerencséjük, hogy visszaír nekik Tini. Szegénynek amnyi levele jön egy nap,mint nekem egész életembe se. :D

2015. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia előző! Mi az az autogramcím.... Akármi is az engem érdekelne:D köszi előre is ha leírod !
2015. júl. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia 2. válaszoló!

Az autogram cím egy cím (logikus :D), ahova levelet küldhetsz egy sztárnak (jelen esetben Tininek). Ha eljut hozzá, általában visszaküld egy autogramot :))

Itt a link:

[link]


(Ott is van angolul egy leírás a levél küldésének folyamatáról)

2015. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen autogramokat általában nem a sztárok írják.
2015. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2015. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!