Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudtátok, hogy ki az...

Honnan tudtátok, hogy ki az igazi apuka jelölt, és hogyan vettétek rá, hogy kisbabátok legyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egy igazi apuka jelöltet nem KELL rávenni arra, hogy kisbabát akarjon... röviden ennyi.
2011. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igazi apajelölted nem kell rávenni,hogy baba legyen:)
2011. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egymásba szerettük, összeköltöztünk össze házasodtunk és tudtuk szeretnénk egy gyereket, valakit akiben mindkettőnk benne van és ugyanúgy szerethetünk saját magunknál és egymásnál is jobban..


Ez nem úgy megy, hogy mész az utcán és hopsz ez a pasi jónak tűnik apának.. "Figyelj már csinálsz nekem gyereket?" Egy férfit amikor eljött az ideje nem kell rávenni.. Magától is szeretne majd, ha készen áll rá..

2011. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos mennyire igazatok van:(párom idén 27 lessz és nem akar gyereket:(én viszont nagyon szeretnék és tönkre teszi a kapcsolatunkat:(
2011. márc. 2. 18:28
 5/14 A kérdező kommentje:
1 és fél éve együtt lakunk,és állítólag nagyon szeret engem,és sohasem akar elhagyni:(mégis mégcsak az eljegyzésre sem lehet rávenni:(
2011. márc. 2. 18:30
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor nem Ő a megfelelő alany.

Nálunk Ő volt az Ő, mondanom sem kellett, hogy Tőle, VELE akarok babát, és kettő is van már(20hónapos, 6hetes). Ennyi, 3hónap után eljutottunk odáig, hogy a fiunkkal állapotos lettem... Praktika nélkül lettem terhes, és fel sem merült, hogy talán nem kéne, igaz megszeppent, de asszem belerázódik az Apa szerepbe.

2011. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Lehet,h még nem elég érett hozzá. Bulizni akar stb. amiket egy friss Apa "nem tehet" meg ugymond.

2011. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ismét második:)

Lanfear : kérdezhetnék pár dolgot priviben a 2. terhességedről?


Bocs az ujabb kérdésért!

2011. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Te mennyi idős vagy?

27 évesen lehet, hogy még nem érett meg az apaszerepre.

Először biztosan szórakozza, élje ki magát, éljetek egy kicsit kettesben, mert ha már lesz egy gyereketek, nagyon sok mindenben meg fog változni az életetek. Lehet ő még ezért nem vágyik rá, de az nem biztos, hogy egyáltalán nem is akarja.

Manapság már sokan nem házasodnak össze. Viszont ha ez neked feltétel egy párkapcsolathoz, és a párod egyáltalán nem is akar majd soha gyereket, én azt tanácsolnám, hogy a te érdekedben vess véget ennek a kapcsolatnak.

Csak azért ne akarjon se házasságot, se gyereket, mert te akarod. Ha ő a szíve mélyén nem ezt érzi, annak előbb-utóbb következménye lesz.

2011. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, ha lesz időm válaszolok is:)))
2011. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!