Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem olvassátok el amit...

Miért nem olvassátok el amit írtok mielőtt elküldenétek?

Figyelt kérdés
Esetleg ki tudnátok javítani az orbitális baromságokat, amiket elküldtök.
2010. márc. 3. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek, sok barom csak csapkodja a billenttyűzetet, de nem hinném h ajó témába írtad=P
2010. márc. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
pont erről szól a kérdés "ajó" :P
2010. márc. 3. 18:50
 3/11 anonim ***** válasza:
most véletlen egybe írtam bele ne halj:P
2010. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
A válasz egészen egyszerű: sokan nem ismerik normálisan a magyar nyelvet, helyesen nem tudnak írni, de ebben szerepe van a divat dolgoknak is (itt az msn és sms rövidítésekről és hasonló modern dolgokról van szó).
2010. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert Te persze mindig hibátlanul írsz.Veled sosem történhet olyan, hogy elgépelsz/elírsz valamit.Mázlista vagy.

Persze a tinik körében edvelt a mindenféle rövidítés pl.:"szijja!h vagy?mizujs?kajak,ez tök vagesz,na lépnek kell,puszcsi." De szerencsére nem mindenki beszél/ír így.

15/L

2010. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez csak egy szóköz hiba ... nem orbitális baromság, amúgy meg tényleg rossz helyre írtad...
2010. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mret hüjék,, lussták, nemissemrik a magíar nyelvet nics ideyük, nemmtudnak géppelni éslexxarják mitírnak.


nemttom h leht amguy anyi elgpéeléstt ríni eggy mondattba, m,int ahogy 1essek scinájják, nekem szenvnednem kel h elgépeljemma mondataim vXDDxdxd

2010. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Előfordulni előfordulhat a véletlen elgépelés, csak nem mindegy, hogy kinél milyen gyakran. Amúgy nem hiszem, hogy a 24 évemmel öreg vagyok, de allergiás az ilyen hülyeségekre, mint cia, szemcsi, fülcsi, füli, szülcsinapcsi meg nem tudom, hogy még mik vannak, a magyarban vannak normális kifejezések, amit mindenki megért, de ezeket meg lassan dekódolni kell az öregebbeknek.


Ja meg nem értem, hogy miért nem lehet normálisan mondani, miért kellenek ezek az érthetetlen divat marhaságok.

2010. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó hogy nem gépelek félre soha, mert ez azért nem így van, hanem arról, hogy gépel mindenki mint a hülye és arra sem veszi a fáradtságot, hogy esetleg elolvassa amit írt mielőtt elküldené. A kérdést teljesen jó helyre írtam, mert akinek szól, csak ezt olvassa.
2010. márc. 3. 19:03
 10/11 anonim ***** válasza:
én mindig elolvasom mielőtt elküldöm :)
2010. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!