Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem olvassátok el amit...

Miért nem olvassátok el amit írtok mielőtt elküldenétek?

Figyelt kérdés
Esetleg ki tudnátok javítani az orbitális baromságokat, amiket elküldtök.
2010. márc. 3. 18:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én 100%ig megértem mire gondolsz!

Néha én is elírok valamit, de mindig visszaolvasom mielőtt elküldöm így ki szoktam javítani. Kivéve ha sokat írok, akkor van amikor nem olvasom már vissza.


Múltkor egy weboldalon olvastam cikkeket. Főzésről, divatról hasonlókról. Szinte az összesben volt hiba!

Hát nem értem, hogy nem olvassák vissza mielőtt elküldik, micsoda igénytelenség!

Ellenőrizni kell az ilyesmit. Még egy ilyen kommentben ha van hiba az elmegy, de egy cikkben!


Meg egy rövid e-mailben is annyi hiba szokott lenni, hogy csak fogom a fejem... Én mindig visszaolvasom, mielőtt elküldöm.


Hát szóval nem értem miért ilyen figyelmetlenek az emberek. Rajtam is óriási a nyomás, rengeteg a stressz egy szabad percem nincs most is csak annyi van, hogy két munka között picit kikapcsoljam az agyam mert különben megőrülnék. Mégis vagyok annyira igényes, hogy veszem a fáradtságot és átfutom a szöveget mielőtt rányomok a küldés gombra.


(Elnézést, ha valamit most elírtam, álmos vagyok.)

2010. márc. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!