Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Feljelenthetem a...

Mit tehetek? Feljelenthetem a tetteseket?

Figyelt kérdés

Valaki/valakik fenyegető levelet tettek az autom szélvédőjére. Ez már másodszorra történik meg. Van egy közösség, ahol nem kedvelnek, és gyanítom, hogy onnan valaki tehette. Mit tudok tenni? Indíthatok nyomozást, vagy feljelentést tehetek?

Sajnos nem kézzel van írva a levél, hanem számítógépen keresztül nyomtathatták.


2010. márc. 3. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Mi tart vissza?
2010. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos Magyarországon nem fognak vele foglalkozni és nem olyan hely, hogy ujjlenyomatot vegyenek a papírról...

Max annyit tehetsz, hogy kifigyeled a tettest és egyszer rászólsz ha épp észreveszed.

Egyébként szerintem nem veszélyes. A levelet nyomtatja, mer tnem meri vállalni magát annyira nem dühös, hogy adja is hozzá a nevét illetve a kézírását. A szélvédődet sem törte be mert annyi mersze már nincsen. Ne dühítsd fel jobban és kész, abba fogja hagyni.

2010. márc. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ez erősen függ attól is, hogy mivel fenyegetett meg.
2010. márc. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azóta már biztos megoldódott a dolog :). Mi lett veled azóta? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
2014. jún. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!