Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Feljelenthetem? Vagy mit...

Feljelenthetem? Vagy mit tehetek? (További lennt)

Figyelt kérdés
Sógorom vetetett velem egy mobilnetet, és úgy egyeztünk meg, hogy jön a csekkekért és fizeti, ugyanis más városban élünk. De nem jött, így nem lett fizetve, kikapcsolták. És tegnap kaptam egy csekket valami orbitális összegről, mivel hűségidőn belül történt a kikapcsolás, plusz pénzt is kell fizetni. Felhívtam őt, nem érdekli az egész. Feljelenthetem őt ezügyben? Semmilyen írásbeli megállapodást nem kötöttünk, meg semmi, net szerződés nála, arra tudok csak hagyatkozni, hogy más városban élünk és talán azt a rendőrség letudja ellenőrizni, hogy hol használták. Feljelenhetem így?
2011. márc. 23. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Feljelentheted, de nem érsz vele semmit sem. Adtad a nevedet, meggondolatlan voltál. Fizetned kell. Nekem a lányom volt férje csinált magas számlát. Elváltak, a bíróság neki itélte a számla fizetését. A szolgáltatót magasról nem érdekli az ítélet. Az fizet, akinek a nevén van a számla. Ennyi.
2011. márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kinek a nevén van az adásvételi szerződés a telefontársassággal szemben?

Ha a te neveden van,akkor nincs miért feljelentést tenned..

Neked is tudni kellene,hogy mindig az ÍRÁSOS szerződés a mérvadó.Amit te szóban megegyeztél a sógorral avval durván mondva"kitörölheted a fenekedet"..

Bizony nem tudsz semmit tenni csak fizetni..Talán annyit,hogy megpróbálsz a sógorral beszélni,hogy neki kellett ,fizessen..de ha eddig nem tette meg,gondolom most is kevés lesz rá az esély..Így veheted úgy,hogy a sógor palimadarat csinált belőled...

2011. márc. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!