Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Debreceniek! Mennyire biztonsá...

Debreceniek! Mennyire biztonságos most a városotok, mióta menekültek vannak? Elengedhetem a gyerekemet oda kirándulni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
itt lakom és hát néha de vannak incidensek pl szállok fel a buszra a lányommal belvárosban és arébb löktek két menekült nő csak hogy ők le tudjanak ülni akkor az utca közepén verekedtek össze az autok nem tudtak elmenni melletük 5db menekült csávó vert egy 6.at akkor kint a erdős részen sátorozznak meg tábor tűz mellet vannak stb de elviselhető ez mert ugye más emberek más szokások meg kultura de amit a plázánál művelnek az undoritó lányok nők után kiabálnak (hello) utána követik és közlik magyarul vagy angolul hogy le akarok veled feküdni villamoson olyat is láttam hogy menekült néger pali minden nőnek megmutatta a nemiszervét tini lányoknak is
2015. júl. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan elengedheted!!!

Az országban itt van a második legtöbb gyerek, és mindenki jól van!

Én lányos apuka vagyok, és a lányom folyton mászkál biciklivel, trolival, villamossal - nem volt gond.

A Sámsoni út kiesik, arra biztos nem viszik őket.

2015. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én eddig annyit tapasztaltam ebből hogy pár menekült csávó csoportba verődve mászkált az utcán. De nem kötekedtek meg semmi. A belváros biztonságos, ott eleve annyi ember van, hogyha bármi történne csak felkiált hogy "Segítség" aztán már 40-en néznek rá.
2015. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, hát igazából én nem is annyira ettől a csürhés viselkedéstől félek, mert ennyi hülye mindenhol van,nálunk is,én attól tartok inkább, hogy konkrétan terroristák vannak köztük és merényletet követnek el.
2015. júl. 9. 15:03
 5/5 anonim válasza:
80%
Emiatt ne tartsd vissza a gyermekedet. Eddig is voltak, nem most jöttek, csak a média felfújja. Nem volt nagyobb balhé mint egy focimeccsen szokott.
2015. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!