Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Befelé álló balláb. Mi történt...

Befelé álló balláb. Mi történt vele?

Figyelt kérdés

Kiskoromban kicsit befele fordult a bal lábfejem.Nemrég begyulladt ugyanazon a lábamon a kislábujjam.Befele fordítottam a lábfejem(tudom nagy hiba volt,mert fájt.

Aztán az elmúlt,és azóta baj van a lábammal.Fáj a lábfejem,befele fordul,nincs lúdtalpam (elvileg.Semmi más külső jele nincs.Volt egy cipőm,az is rátett egy lapáttal,mert ilyen gumis sarka volt(kicsit telt),és a nagy melegekben ahogy sétáltam a forró aszfalton megolvadt,és befelé állt.Na ez az egyik verzió.A másik hogy már úgy vettem..De sztem nem,mert átnéztem.És amikor sétáltam,a barátnőm szólt,hogy befele fordítom a lábam,megnéztük,és a sarka miatt volt.Eleve is ferde ugyebár,de így még ferdébb volt.Nos nem tudom mivel ,,egyenesítsem ki",vegyek vmi talpbetétet,vagy nézessem meg valahol?

Köszii♥♥


2015. júl. 10. 12:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el egy ortopédushoz! És normális cipőket hordj, amelyek talpának van némi tartása! Az ilyen gagyi puffasztott hab talpú vacakokat inkább hanyagold!
2015. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!