Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha?

Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha?

Figyelt kérdés

Ha a lánynak nem tökèletesek a mellei hanem van nagyon pici mèret különbsèg, még a mellbimbó sem szimmetrikusan, nem tökèletesen kör alakúak.

Jelen esetben a ball mellem a nagyobb ès a ball kisajkam is nagyobb van összefüggès?

Kort írjátok, kèpet nem szeretnèk küldeni.



2015. júl. 10. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ezen nincs mit szégyelni, ez teljesen normális, az ember nem 100% szimetrikus, nem kell aggódnod :)

19/F

2015. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy.

Puszi

2015. júl. 10. 23:56
 3/6 2xSü ***** válasza:

Nem hinném, hogy különösebben zavarna bárkit is, feltéve ha nem két kosárméretnyi a méretkülönbség. Illetve az ember más perspektívából nézi a saját testét, jobban észrevesz dolgokat. Lehet másvalakinek fel sem tűnik. (Nem tudom vannak-e ilyen irányú tapasztalataid, ha nincsenek, majd kiderül, hogy másnak is érzékelhető-e a különbség.) Bár annyi hatás van, hogy az ember jobban díjazza a szimmetriát, mert az általában a természetben az egészségesség jele, az aszimmetria meg gyakran valami problémát jelez. De egy normális párkapcsolat esetén ez sokadlagos szempont, nem ezen múlik a dolog. (Vagy ha igen, rég megette a fene az egészet.) Sőt lehet még van benne valami kuriozitás jelleg is, ami akár még érdekes is lehet (ha tényleg nem óriási aszimmetriáról van szó).


(38/F)

2015. júl. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Nem két kosár méret külömbsèg van.csak mondjuk melltartóban az egyikre rásimul a másikra nem teljesen simul rá a kosár.
2015. júl. 11. 08:33
 5/6 anonim válasza:

A mellek nem érdekelnek, de egyébként azt szeretem, ha a nő nem teljesen mértani pontosságú. Úgy érdekesebb, és vonzóbb. :-)


42F

2015. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 2xSü ***** válasza:

#6: Akkor ezt most én itt kikérem magamnak. Öt éve vagyok az oldalon, több ezer kérdést válaszoltam meg ezalatt, alapvetően a tudomány és számítástechnika kategóriában, párat a vallás, ezoterika kategóriában is, de az egyéb kérdéseknél is aktív vagyok, mindenféle témában. Bármire szívesen válaszolok, ha úgy gondolom, hogy a válaszom valakinek segítséget jelent. Nem keresem a szexuális tartalmú kérdéseket, de ha szembejön egy, akkor nem futok el előle, és ha tudok, ugyanúgy válaszolok rá, mint egy online vásárlással, családi konfliktussal, vagy éppen egy összeesküvés-elmélettel kapcsolatos kérdésre. A szexualitásról is lehet objektíven beszélgetni, nota bene ez a kérdés eléggé áttételesen szól csak erről.


Nem azt kértem, hogy küldjön fényképet a kérdező, és nem is privátban kezdtem vele ismerkedni, hanem adtam egy objektív választ, mert úgy gondolom, hogy van itt valaki, aki valamiféle önbizalomhiányban szenved. Nekem teljesen mindegy, hogy azért, mert némi testi aszimmetriával rendelkezik, vagy kicsit kövérnek érzi magát, vagy éppenséggel bizonytalan a tehetségében mondjuk a versírás terén. Azt gondolom, hogy talán ha egy pár évtizednyi élettapasztalattal rendelkező válaszolótól kap egy objektív, elfogulatlan véleményt, az segíthet abban, hogy ő is objektíven lássa a világot. Nem tudom a kérdező hány éves, hol lakik, hogy néz ki, és megmondom őszintén nem is érdekel egészen addig, amíg ezek az információk nem relevánsak abba, hogy az erre szánt szabadidőmben valamiféle segítséget adjak másoknak. Nem akarok ismerkedni, 7 éve élek stabil, boldog, kiegyensúlyozott párkapcsolatban.


Én azért vagyok ezen az oldalon, hogy megpróbáljak segíteni embereknek. Elvégre ez az oldal célja. Te nem tudom miért vagy itt, a válaszod nem segít sem a kérdezőnek, sem egyetlen válaszolónak sem, így pl. ez a válaszod sem az oldal céljai mentén született. Ha segíteni akarsz másoknak, akkor válaszolgass. Ha meg csak szimplán unatkozol, akkor foglald el magad valami értelmesebb, hasznosabb tevékenységgel. Azt gondolom ez a válasz nem valók erre az oldalra, de majd a moderátorok ezt mérlegelni fogják.

2015. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!