Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen titkos...

Szerintetek milyen titkos iratokat rejteget a Vatikán Magyarországról?

Figyelt kérdés
II. János Pál pápa mikor Magyarországra látogatott azt mondta, hogy a Vatikánban őriznek olyan iratokat és dokumentumokat amelyek ha napvilágot látnak gyökeresen változtatják meg a magyar történelmet. Szerintetek milyen iratok lehetnek ezek? Ha valóban léteznek - mert nem kizárható, hogy az egész csak hazugság - akkor mikor tárják fel őket?

2015. júl. 12. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Minél régebbi egy esemény és minél korábbi történelmi időkből származik, annál nehezebb annak hitelességét bizonyítani. Magyarország egyes történelmi eseményei legenda jellegűek, vagy meg sem történtek vagy az idő jelentősen megszépítette azokat, vagy az emberek szándékosan torzították azt el hogy jelentősebbnek tüntessék fel.


Például Dugovics Titusz sosem létezett, az alak és az esemény több ország mondavilágában ismert. Lehel kürtje is egy monda és nem történt meg a valóságban. II. Lajos nem fulladt a Csele patakba, csak fegyvereit találták ott meg, a holttestét nem, Báthory Erzsébet sem fürdött vérben, Petőfi pedig nem szavalta el a nemzeti dalt a múzeum lépcsőjén, stb...


Ezek fényében mit tartanának az emberek hazugságnak vagy igaznak?

2015. júl. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudtad-e? :)

Igen, engem is érdekelne, mi az a titkos irat.

De többen viccnek gondolják - lásd a topkommentek alatt lévő kommenteket(mondjuk a gyíkemberes pont nem... az baromság, de egyébként van ott néhány olyan komment, ami értelmes.)

Közel egy oldalt írt egy gimis srác, értelmesen, szépen. Helyesírásilag nem néztem, viszont elmosolyogtató hogy van még remény Magyarországnak. Én már rég feladtam.

Nagyon rég.

A magyar név megint szép lesz, méltó régi nagy híréhez...de nehezen tudjuk lemosni azt a gyalázatot, amit ránk kentek.

Egyébként, tuti, hogy valami a vándorlásunkkal kapcsolatos dolog lehet, és hogy feltárni mikor?

Soha. II. János Pál pápa szerintem csak reményt szeretett volna adni a magyaroknak.

2015. júl. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy II. János Pál pápának nem volt jobb dolga, mint ezeket tanulmányozni? Minthogy nem nagyon hozzáférhetőek ezek - gondolom -, szerintem mondatta volna kb. bármelyik országot :D
2015. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez az oldal azt se nézi meg mit ir ki..kezdjük ott hogy ezt 6.Pál pápa mondta..
2015. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!