Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok a Troll...

Miért van az hogy sok a Troll és az okoskodó, kötekedő?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy Angol nyelvű forumokon elhanyagolható a trollok és másnak beszólogatók száma, míg magyar fórumokon ez hihetetlenül magas, mi lehet ennek az oka?
2015. júl. 12. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy kevéssé tudsz angolul, és nem veszed észre az iróniát :D
2015. júl. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Irónia és trollkodás között azért van bőven különbség, de egyébként ahhoz elég jól megy hogy kiérezzem :)

Nem is azt mondtam hogy soha nincs ilyen, csak hogy mérföldekkel kevesebb...

2015. júl. 13. 09:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez az ország tele van megkeseredett, félrenevelt, proli emberekkel.

Én se látok valóban külföldi fórumokon ilyesmit.

Kezdem egyre jobban megérteni, hogy akik elhúznak ebből az országból, miért mondják, hogy semmi pénzért nem jönnének vissza.

Külföldön nem ebben látják az élet értelmét, hogy romboljanak, meg lehúzzanak mindenkit.

Tudod, ha már nekik szar, legyen mindenki másnak is.

Nyomi banda.

2015. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az utolsónak sajnos igaza van. az átlag magyar végtelenül egyszerű, életével elégedetlen kötekedő ember, aki a megoldást mástól várja, mindenért mást okol, a frusztrációját viszont ki akarja adni.


pont most voltam magyar cseten, bejött egy 30as férfi, elsütött vmi primitív viccet, és mivel nem díjaztam, megállapította, hogy gyerek vagyok és buta:) vagy a másik eset a héten: bejön okoskodni, beleköt mindenbe, aztán hogy bizonyítsa, mennyire okos, beír egy latin idézetet ( természetesen hibásan, mert nem tudja, h pontosan hogy is van).


és ezek nem kivételes esetek, valójában ilyen az átlag magyar… magyar oldalakon 10 emberből ha 1-2 olyan ember van, akivel lehet értelmesen beszélni, a maradék nem tud értelmesen beszélgetni, csak azt lesi, hogy mibe tud belekötni és alig várja, hogy megmutathassa, mekkora ász ( kisebbrendűségi komplexus)


külföldi oldalakon semmi hasonlót nem tapasztaltam.

2015. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!