Megbolondulok!?

Figyelt kérdés
Kezdo enekesno vagyok es az oktatom hires sztar, es ma egy ideje egyuttdolgozunk es eszrevettem az utobbi idoben hogy vonzodik hozzam (16 vagyok), lehet nem szerelmi teren de testi kapcsolat teren biztos!! Mit csinaljak hogy "visszavegyen magabol" , (mert en nem akarok tole semmit),annelkul hogy a "pofajaba vagjam"... es a korkulomseg is eleg nagy, max ...MAX a csokig mennek el! de az nem hiszem hogy jo otlet volna.mit tegyek?
2015. júl. 13. 14:33
 1/6 anonim válasza:
51%
Azt kérdezed, mit csinálj? Vedd elő a nyelvtan könyvet!
2015. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jó nagy problémákkal küzdesz hallod.. Amúgy tudom ki vagy...
2015. júl. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Attol h magyrorszagi vagyok nem kotelezo magyar billentyuzetem legyen . Inkabb segitsetek mert a 16 esa 27 kozott van kulombseg .normalis valaszokat
2015. júl. 13. 16:17
 4/6 A kérdező kommentje:
Felesege van es nap mint nap latom ot is mikor megyek .ez nem hejenvalo
2015. júl. 13. 16:18
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam oran es megbeszeltuk es szepen megertettuk egymast .Adhattatok volna normalis valaszokat !!Segitsegul.Latom segitseg nellkul is megy nekem minden.na pusz pusz
2015. júl. 13. 22:44
 6/6 anonim válasza:
Az egy dolog, hogy nem magyar a billentyűd :) De szerintem a "j" helyett lehet rajta "ly"-t, meg írásjeleket, pl.: vesszőket írni :)
2015. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!