Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telenor segítség? Többi lent.

Telenor segítség? Többi lent.

Figyelt kérdés
vettem új SIM kártyát, mindent lerendeztünk de itthon beletettem és nem tudok rajta hívni és net sincs rajta... és foggalmam sincs hagy miért. nem tudna vki segíteni? Nokia Lumia 520 telefonom van, a tarifacsomag neve: praktikum, és HiperLike 100MB adatforgalom van rajta. ha kell még információ akkor priviben.

2015. júl. 13. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
a mindent lerendeztünk alatt mit értesz? nekem a minden lerendezve azt jelentette 3 telefon esetében, hogy még a telenorban tettem be a kártyát és próbáltam ki, hogy megy-e, én a helyedben visszamennék!
2015. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En is jartam mar igy nem is olyan reg, de nekem meg tererot se mutatott semmi visszavittem a boltba es a no kicserelte mert mondta, hogy mar le volt jarva a kartya. De ha neked van halozat meg minden akkor hivd fel az ugyfelszolgalatot.
2015. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 igen nekem sem volt térerő de már van, lehet hogy csak idő kellett... azért köszönöm!
2015. júl. 15. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!