Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz nyáron otthon? Csak...

Gáz nyáron otthon? Csak "menő" a sok tábor, nyaralás, vagy tényleg lételem lenne?

Figyelt kérdés

Régen a nyaralónkban töltöttem a nyarak nagy részét, egyszer, max. kétszer meghívtam barátnőimet vagy egy barátnőmet. Ezen kívül egy táborban vagyok tősgyökeres.

Már nincs nyaralónk, így itthon vagyok.

Őrült sok mindent csinálok, mert kell tanulnom (most per pill emeltszintű érettségi ill. nyelvvizsga miatt), szoktam kocogni, úszni. Gépezek, sorozatot nézek. Sudokuzok. Néha segítek itthon. Varrni tanulgatok, stb-stb...

Én így érzem jól magam. Több tábor terhelne, elég nekem pár egynapos program valamelyik barátnőmmel, az is többnyire abból áll, hogy átmegyünk egymáshoz.


De én így érzem jól magam.


Sokan ezek szörnyülködnek...

A legtöbb emberke két-három táborba megy + családi nyaralás.



Normális ez az életvitel?



18/L


2011. júl. 22. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha így érzed jól magad, akkor hajrá. Ne érdekeljen, hogy a többi ember mit csinál. Nem tudom miért szörnyülködnek ezen mások. Te ilyen vagy és kész.
2011. júl. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én már attól félek, hogy a lelkem mélyén én is nyaralni szeretnék. Elvileg olyan is létezik, hogy ha egy helyzetben vagy, amiből őrült nehéz kitörni, akkor azzal védekezel ellene, hogy elhiteted, neked az a jó...


Pedig én tényleg ezt érzem jónak...

2011. júl. 22. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Figy, sztem az a normális életvitel (ebben az összefüggésben) amiben jól érzed magad. A menőzés arról szól, hogy azt csinálod, ami mások szemében menő. Ha neked ez így jó, akkor ne foglalkozz azzal, h mások mit mondanak. Örülj neki, h nem unatkozol, és jó érzed magad a bőrödben! :)
2011. júl. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

18.10es vok újra: reagálva a kommentedre, hát igen, ez a női bonyolult lélek... Nem tudom, jól tudod-e, hogy jól érzed-e, amikor azt érzed, hogy jól érzed magad nyaralás nélkül... stb (lehetne még fokozni). Szerintem azért bármilyen bonyolult is a női lélek (nem tudom, én pasi vok, csak feleségekm révén ismergetem a szebbik nemet), azért biztosan vannak józanabb pillanataitok, amikor azt tudjátok mondani: igen, ezt így gondolom, és nem belemagyarázom. Vagy most énh rosszul gondolom és belemagyarázom? (Bocsi az iróniáért!)

Amúgy egy technikai javaslat: tehetsz egy próbát: elmész nyaralni és utána eldöntöd. Igen ám, de utána jön, hogy de az azért nem volt olyan, mert... Na, mindegy, nem ironizálok tovább, de tudhatod, hogy nem kigúnyolni akartalak, csak poénkodtam.

2011. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor én lese merem írni hogy miből áll a nyaram. Internet, szgép, kutyasétáltatás, evés ivás, alvás. Elég gáz vagyok, ez van xd Hozzáteszem kezdek megbolondulni, de errefelé nincs semmiféle program, szar az élet falun, barátból meg nem sok van.
2011. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor örülj neki, te legalább el tudod magaddal hitetni hogy jó az életed, ha pedig jól érzed magad ne kérdezd hogy "miért?"
2011. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De figyu.. Ha neked ezt a kérdést fel kellett tenned, akkor valószínűleg kételkedsz. Ebből az következik hogy nem is érzed magam igazán jól.
2011. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazából tényleg így érezném, sőt, mondhatom, érzem is jól magam. De ha az egész társadalom leszólja ezt (TV, rádió, cikkek, internet, ismerősök), furcsállja, nem így tesz, akkor nyilván elgondolkozom azon, hogy bénán csinálom. És egy idő után arra a pontra is eljutok, hogy nem vagyok benne biztos, hogy tényleg az-e az igazság, amit érzek, vagy magam elől rejtegetek valamit.



Így vagyok a netezéssel is. Őrült sok hasznos dolgot is tudok csinálni a net előtt. A weblapkészítés kreatív dolog, megmozgatja a fantáziát, ezért hasznos. Ha van egy érdeklődési köröd, és abban elmélyedsz, az hasznos, mert bővíted a tudásodat. Ha a már meglévő tudásodat átadod a Gyakorikérdések.hu kategóriáiban és/vagy a honlapodon, az is kreatív dolog valamilyen szinten, és segítesz is másoknak. A sorozatnézés, illetve filmnézés is tud építő lenni, főleg, minőségi műsor esetén.

De, miután mindenki azt mondja, hogy csak 2-3 órát netezzünk naponta, persze, hogy elgondolkozom rajta, hogy én csinálok valamit rosszul.



Persze megérteni már nem tudom az ellentábort (ami hatalmas...), és érvelni tudok a saját cselekedeteim mellett.

De már mégse hiszek bennük.

És ez az, ami miatt viszont nem érzem jól magam. :((

2011. júl. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!