Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Garázsom tetejére szeretnék...

Garázsom tetejére szeretnék egy fa"házikót" megengedné az önkormányzat (NAGYON FONTOS! )?

Figyelt kérdés

Garázsom tetejére szeretnék egy fa"házikót" megengedné az önkormányzat (NAGYON FONTOS)?

Szeretném bekötni a vízet+áram+gáz engedélyezik ezt (budapest 17ker.),és ha igen mi és mennyi lenne engedélyek terén,elváltam a feleségemtől és nem akarok vele lakni(megcsalt 4x,nincs gyerek)


A válaszokat köszönöm!


2010. márc. 4. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
A héten te vagy a második. Csak nem kirakott a zasszony?
2010. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az első vagyok csak ott nem kaptam választ és már "kiemeltem" 1x a kérdést,és nagyon hátra kerűlt de nekem nagyon fontos !!!!!!!!!!!!!

Légyszi segítsetek.

2010. márc. 4. 20:12
 3/8 anonim ***** válasza:

sajnos én sem tudok segíteni de miért nem mész be az önkormányzathoz és kérdezed meg ez annyira egyedi dolog,hogy én még nem is hallottam pláne nem láttam ilyet

de elképzelhetőnek tartom mint egy plussz kis kiegészítőt.

de ha lakhatóvá akarod tenni hivatalosan akkor át kell minősíteni lakó épületté,műszakilag meg kell feleljen minden kritériumnak (elektromosság,belmagasság,meg ilyenek)

2010. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen csak félek hogy leégek ha beállítok ezzel a dologgal az önkörmányzathoz mert talán nem is hallottak ilyesmiről és csak kiröhögnének.(egyszer vidéken láttam egy nyaralót egy garázs tetjén-innen az elképzelés)
2010. márc. 4. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
de ne mond meg hogy miért akarod átalakítani(elváltál,nincs pénzed palotára)inkább menj be egy másik város okmányirodájába akkor, vagy kérdezd meg telefonon,vagy nincs olyan ismerősöd aki ott dolgozik?
2010. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs nem okmányiroda hanem önkormányzat tiszta zizi vagyok
2010. márc. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Telefonon érdeklődj mielőtt bármit is csinálsz, ha kiröhögnek, há basszák meg, ha meg kell valamit csinálni akkor úgy is be kell menni.
2010. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó de inkább olyan írjon aki a kérdésre is tudja a választ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 4. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!