Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nem fogadom el a munkát,...

Ha nem fogadom el a munkát, amit az önkormányzat ajánl, mert számomra nem megfelelő, akkor megszüntethetik a bérpótló juttatásra jogosultságomat?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom ,hogy év végéig kell legalább 30 napos munkaviszonyt igazolni,hogy továbbra is járjon.
2011. szept. 9. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogadd el! különben örökre lőttek a lének! és utána meg 1 évig nem ad munkát én úgy tudom akkor neked kell keresni de a köv évben már adnia kell.

Nálunk falun rengetegen vannak közmunkán, és itt mindenki örül neki hogy van legalább ez is, eddig 4 órába kellett dolgozni és kapott az ember 28500 helyett 32Ez forintot most már az újabb csapat 6 órában van és kap vagy 42Ez ft-ot, szval ha jót akarsz magadnak elfogadod!

2011. szept. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és utána meg 1 évig nem ad munkát - Ezt úgy értsd ha most elfogadod utána 1 évig neked kell keresni de utána megint felvehetnek, én így hallottam! De mondom még egyszer hogy fogadd el mert ez nem szégyen! nem is dicsőség de gondolj bele hogy lé nélkül maradni az mennyivel is jobb? nem tudsz pl. a kályhába begyújtani úgy ahogy szeretnéd, megvenni a kávét kifizetni a számlákat hidd el ez sokat pótol.
2011. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És,ha más munkából igazolom le a 30 napot, és ezt amit ajánlottak nem fogadom el?
2011. szept. 11. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a le tudod igazolni rendesen akkor nem lesz baj hisz nem csak a közmunka létezik.
2011. szept. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!