Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Metin2 szervert szeretnék...

FullMann kérdése:

Metin2 szervert szeretnék késziteni root, ds link router segítségével, hol lehet portot beállítani ds link routernél?

Figyelt kérdés

#router #szerver #web #Metin #szero készítés #port beállítás
2015. júl. 14. 19:02
 1/2 anonim válasza:
Szerintem tökre felesleges. Egy nem hozzá értőnek bele kezdeni. Főleg ha egyedül csinálod. Én anno csináltam pár szervert, weboldalt stb... De mivel egyedül voltam , nagyon nehéz dolog volt foglalkozni vele. 192.168.1.254 vagy 194.168.1.1 sokféle van nézz körül a netten.
2015. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

A DS-Link amúgy is egy hulladék. Még angol nyelvű kézikönyvet sem csinálnak hozzá, hogy lássa az ember a menüszerkezetet. Így kb. csak az tudna neked segíteni, aki ugyan ilyen szemetet vett és csinált már rajta port átirányítást. Mert az igazi szakik bottal sem piszkálnának egy ilyen routert.


Itt le van írva milyen portokat kell kinyitni és mivel tudod ellenőrizni:

[link]

Mielőtt visszakérdeznél közöm nincs ehhez a játékhoz, google barátommal találtam. :)

2015. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!