Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet vegyek...

Milyen fényképezőgépet vegyek tárgyak és tájak fotózásához?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni komolyan foglalkozni a fényképezéssel, fogok majd járni valami rövid tanfolyamra is, és szeretnék egy gépet mert eddig vagy az teloval fotoztam vagy a régi gépünkkel...:/ Milyet vegyek, mert azt tudom hogy minden területhez más fajta gép kell?:) előre köszi a válaszokat:)
2015. júl. 15. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

"Milyet vegyek, mert azt tudom hogy minden területhez más fajta gép kell"

Ezt marha rosszul tudod. Nem tudom, ki terjeszti, hogy más gép kell tájfotózásra, tárgyfotóra, portréra vagy sportra, de akkora marhaság, mint szódás a lovát. Esetleg más objektív, ha cserélhető objektíves géprúl beszélünk.


Ha rám hallgatsz, egy ilyen szett elég jó lesz:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ de még csak 17 vagyok, és bár később is szeretnék ezzel foglalkozni ennyi pénzt nem tudok rá költeni (még) :(


Különben is furcsállottam, hogy más gép kell a különböző témákhoz de mivel még annyira nem értek hozzá elhittem :D

2015. júl. 16. 13:53
 3/3 anonim válasza:

Keress online pl vaterán egy NikonCoolpix5400 ast nekem van egy és nagyon bevált

10 éve 300.000 be került mára akár egy 10-20 asért vehetsz egyet.

Megéri jó kis masina csak tudni kell használni!

2015. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!