Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyembe? SOS

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe? SOS

Figyelt kérdés
Párommal együtt vagyok nagyon rég óta,tisztelem,szeretem..De itt a bökkenő,hogy körülbelül fél éve csal(tudom..),és mégis ő a betegesen féltékeny,igen tudom "Minden ember magából indul ki" alapon megy..Megismerkedtem 1 ismerősével,elmentünk randizni..mer úgy érzem ,hogy már én is megtehetem ezek után.Kedves,figyelmes, intelligens, tanult és méghozzá eszméletlen jó pasi..Tökéletes volt minden,erre hív a párom,hogy menjek ki elé a vasútállomásra,mer haza ért Pestre..Kimentem,beszélgettünk..Úgy tettem mintha semmi sem történt volna.Erre ma annyira összekaptunk,hogy elmondtam neki,hogy randiztam egy ismijével.Annyira felkapta a vizet,hogy elment hozzá,leköpte,és a falba beleverte a fejét.1 másik srác szedte le róla.Nem értem miért viselkedik így egy értelmes ember..Lányok ti most mit tennétek? Kérjek bocsánatot a mostani kiszemeltemtől a helyébe is,vagy inkább húzzam meg magam? Mit tegyek? Előre is köszi..
2011. okt. 10. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem olvastam végig, csak addig h "fél éve csal a párod és ezzel tisztában vagy"... kérdés: mi a f@szért vagy még mindig vele?!?!!??!!
2011. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy nagyon hülye vagy, vagy valami gond van a fejedben.


a kérdésedre a válasz: HAGYD EL!!!!!!!!! NEM IS TUDOM MI A FACCOMNAK VAGY MÉG VELE!

2011. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Édes a bosszú, nemde? Ha tudtad, hogy csal, akkor miért nem hagytad el? Mindketten hibásak vagytok.
2011. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazán bölcs válaszok voltak,ezt vártam ezen az oldalon ...Köszönöm :)
2011. okt. 10. 20:54
 5/12 JulesM111 ***** válasza:

Első hozzászólónak teljesen igaza van. Fél éve csal, és még mindig vele vagy. Akárhogy is nézük a továbbiakat, csak hasonló, és ennél sokkal-sokkal komolyabb, és nehezebb helyzetbe sodrod magad.


Hagy ott az ilyen fa..it a pi..ába!!!

2011. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Még is milyen válaszokat vársz???


Olvasd már el amit írtál amit kiírtál ide!


És rájössz , hogy ha ezt egy barátnőd mondaná neked, akkor mit mondanál!!! (hogy te hülye hagyd el)

2011. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
SZerintem a pasid dobd ki a fenebe ne engedd hogy megalazzon azzal hogy megcsal hidd el nekem az ilyenek soha nem allnak le es ugye te nem akarsz a megcsaltak klubbjaba tartozni?Inkabb probald meg a masik sraccal a "volt"pasidnak meg mond meg hogy szunjon meg letezni szamodra es menjen ahoz a libahoz akivel megcsalt teged!
2011. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 JulesM111 ***** válasza:

Igazán bölcs válaszok voltak,ezt vártam ezen az oldalon ...Köszönöm :) -> Mégis mir írjunk? IoI :)


Írtad: "Nem értem miért viselkedik így egy értelmes ember.." -> Itt a baj, hogy az értelmes szót rosszul használod, aki ilyet tesz nem teljesen értelmes.


Ha már tanács kell: egy minimum bocsánatkéréssel jössz a kiszmelted felé :)


Másik, miért vagy együtt az "idiótával"? Csak nem pénzügyileg függsz tőle?

2011. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem függök tőle sehogy sem..Hisz az én lakásomban él...és sikeres nőnek tartom magam az életbe :)
2011. okt. 10. 20:59
 10/12 JulesM111 ***** válasza:
Akkor meg: kérj bocsánatot a kiszemeltedtől, nézz tükörbe, hülyézd le magad, hogy együtt élsz ezzel a kö..öggel, és dobd ki a vázát, hogy darabokra törjön.
2011. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!