Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ha tudnátok...

Ti mit csinálnátok ha tudnátok hogy a holnapi nap az utolsó?

Figyelt kérdés
Tehát tegyük fel biztosra tudjátok hogy holnap fogtok élni utoljára,akkor mik lennének azok a dolgok amiket még aznap megcsinálnátok?

2015. júl. 16. 21:56
 1/6 anonim válasza:
60%

Tini párkapcsolatok kategóriában?

Talán írnék a szerelmemnek (akit sohasem kaphatok meg), hogy szeretem, stb...

2015. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
van egy lány akit mindig is szerettem de sose volt semmi, megcsókolnám, ezen kivűl ennék valami naagyon jó kaját, egész nap ennék és innék, méregdrága fantasztikus dolgokat, hallgatnám hendrixet,játszanék egy kis hendrixet, és elbúcsúznék a családomtól, meg mindenkitől, éjfél előtt 5 perc beraknám a Megadeth-től a Tout Le Monde c. számot ami pont erről szól:)
2015. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
74%

18F

#2 voltam

2015. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
60%
Kipróbálnám azt, ami a Harcosok Klubjában van. A szabályok nélküli verekedést.
2015. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Feltétlenül megnézném a kedvenc sorozatom utolsó évadját-nem halhatok meg úgy, hogy nem tudom, mi a vége!-, végighallgatnám a kedvenc dalaimat, utoljára találkoznék a barátaimmal, és csapatnék egy nagyon durva edzést.
2015. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
:( ebbe jobb bele se gondolni. Nekem épp külföldön van a párom, szóval nekem nem lenne még egy utolsó nap mert bele halnék a bánatba ha nem láthatnam többé soha.
2015. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!