Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz lenne? Mit csinálnátok a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne? Mit csinálnátok a helyemben? Van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ismerek egy lányt, a múlt hét úgy alakult, hogy többször összefutottunk a buszra várva, dumáltunk pár percet, aztán utaztunk mindketten tovább (sajnos nem egy busszal). Nagyon megtetszett a lány és elhatároztam, hogy elhívom randizni, de sajnos mire elhívtam volna már nem jött a megszokott busszal, így nem találkoztunk. Mivel vége van annak a dolognak ami miatt azzal a busszal jött, nem is fogunk így találkozni többet. Tehát nyár végéig nem látom. A telefonszámát sem tudom. Facebookon ismerősök vagyunk. Szerintetek gáz lenne ott elhívni? Leírnám neki is amit nektek, hogy miért hívom ott el és nem élőben. Ő 16, én 17 éves vagyok. (Normál esetben én sem használnám a facebookot, de sajnos nem tudom másképp elérni.)

2015. júl. 4. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gáz. Azt amit te.
2015. júl. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lenne gaz , de mindenképp írd le miert nem élőben kérdezted meg :)
2015. júl. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A számát kérd el faszbúkon, és telefonon beszélj vele.


1 fokkal jobb, mint a faszbúk.

2015. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsónak van igaza,kérd meg,hogy írja le a telefonszámát,mert kérdezni szeretnél tőle valamit.:)

17L

2015. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!