Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebbol lehet problema? Qx

Ebbol lehet problema? Qx

Figyelt kérdés
Falunapon 14-15 eves fiukkal voltam (en 13eves lany vagyok) mentem veluk ok meg cigiztek megkinaltak engem is de eloszor elusatitotam masodszor is de harmadjara rabeszeltek egy szalja hat el is szivtam. Lehet belole vmi problema ? mert sokan lattak
2015. júl. 16. 23:57
 1/1 2xSü ***** válasza:

Természetesen lehet belőle probléma. A leggyakoribb forgatókönyv: Pár hét vagy hónap múlva elszívsz még egy cigit, később még egyet, majd bulikban elkezd rendszeressé válni. Egy idő után hétköznap is rágyújtasz mondjuk esténként, majd bármilyen napszakban. Elsőre kellemetlennek tűnik, majd elkezded élvezni, elkezd tetszeni a dolog. De egy idő után egyre kevesebb pozitív érzést ad a cigi, kvázi már semmit nem érzel belőle. Oké, szokták mondani, hogy káros az egészségre, de nem is ezt emelném ki. Inkább azt, hogy egy idő után az égadta világon semmilyen pozitívnak mondható hatása nincs, viszont rászoksz, nem tudsz meglenni nélküle. Lehet úgy, hogy észre sem veszed, még elhiszed, hogy te nem vagy dohányos, bármikor abba tudod hagyni. A fő gond ezzel leginkább az, hogy neked kell alkalmazkodnod a cigihez, nem mellesleg rengeteg pénzed – tízezrek, százezrek, majd szép lassan milliók – mennek el cigire, mindezt úgy – mondom újra –, hogy az égvilágon semmiféle hasznod nincs belőle.


Ehhez képest meg lényegtelen részletkérdés, hogy most éppen elkapnak-e, meglátott-e valaki, kapsz-e érte egy olyan pofont, amire egy hónap múlva már nem is emlékszel, vagy sem. Oké, kipróbáltad, de most fordulj vissza, amíg tudsz.

2015. júl. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!