Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok, lehet e ebbol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehet e ebbol problema, "baleset"?

Figyelt kérdés
A lenyeg az, hogy kb a termekeny idoszak elejen egyutt voltam a baratommal es tudni kell, hogy gumival vedekezunk es tettuk ezt akkor is, de miutan lement az elso menet megint megkivantuk egymast es ismet gumival vedekeztunk. Egyiknel sem szakadt ki, de abbol lehet e problema ha a ket gumifelhuzas kozott nem toroltuk le a szerszamat csak ratettuk az ujat. Szerintetek terhesseg eselyes?
2015. máj. 10. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
sokkal jobb megoldas a fogalmazas gatló ott beléd élvez kifolyik de nem leszel terhes máma már vannak ilyen jobb fajták is !!
2015. máj. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Látszik hogy kezdő buták vagytok. ..
2015. máj. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha mindig óvszerben volt, amikor benned volt, akkor nem, milyen probléma lehet?
2015. máj. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, mégis hogy merül fel, hogy ezzel bármi probléma lenne. :)
2015. máj. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos lehet, hogy igen kezdok vagyunk,de butak szerintem nem. Sajnos azert irtam ide mert sajnos riogatast az ember mindenhonnan hall, a csapbol is ez folyik. Ezert fordultam ide a kerdesemmel, hogy az ilyen riogatasokra nemi cafolast kapjak leginkabb sajat tapasztalatok reven, mert abban jobban bizom, mintsem egy "remtortenetnek".
2015. máj. 10. 01:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ha a gumi külsejére is került anyag, akkor talán, de nem hiszem, hogy előtte beletörölte volna :)
2015. máj. 10. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
helyesen cselekedtetek,nem kell félni
2015. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!