Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszek a barátom egyik...

Tetszek a barátom egyik barátjának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapja együtt vagyunk. A haverja már mikor összejöttünk a barátommal, rám írt egy héttel utána. Aztán fokozatosan elkezdett rám nyomulni, találkozni akart meg egy csomót bókolt de én kiosztottam, hogy hogy lehet ilyen, mikor a barátjával járok, de azt mondta, hogy neki megéri, mert nagyon tetszek neki. Ő 18 éves. A barátom persze tud róla, hogy ilyeneket írkált nekem, de nem foglalkozott vele különösebben, mert tudja, hogy nem csalnám meg. Dr a haverjáról meg van a véleménye... nem is beszél vele nagyon. Aztán a haverjával 2 hónapig nem beszéltünk, most pedig egy hete rám írt megint. Mindennap beszélünk, olyanokat ír, hogy csak én tudnám boldoggá tenni. (Az a két hónap alatt se érdekelte másik lány, csak én.) Nagyon tetszik, hogy így gondolkodik és aranyosnak tartom. Úgy érzem, hogy kezd nekem is tetszeni... De nem mutatom a jelét egyáltalán. A barátommal sem szeretnék kiszúrni, én nem vagyok ilyen. (Barátom egyébként 17 éves). Én 16 leszek nemsokára. A haverja pedig 18. Jövőhéten találkozok a barátjával. Ne mondjátok, hogy ne tegyem, mert valahogy nem bírom ki, hogy ne. Ha rám nyomul (nem szexuálisan, azt úgy sem akarná még), kisebb dolgokra gondolok, akkor mit tegyek? Nem hiszem, hogy pl ha megcsókolna akkor nem csókolnék vissza... Viszont ez a barátommal szemben nagy árulás lenne. Ti mit tennétek a helyemben? Bunkó válaszoktól kíméljetek... Az értelmeseket köszönöm. ❤

2015. júl. 18. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
En a helyedben nem mennek el, ha szereted igazan a baratod, te se tedd. Lehet, hogy ez gyakorlatilag nem, de fejben mar megcsalasnak szamit, elvegre te jol tudod, hogy egy olyannal talalkozol,aki vonzodik hozzad... Ebbol a baratod javara, vagyis a kapcsolatotok javara jo nem sulhet ki a dologbol... :)
2015. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szeretem, persze. De attól is rosszul érezném magam, ha nem mennék el vele találkozni. :( Annyira rossz, még nem voltam ilyen helyzetben. :/
2015. júl. 18. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!