Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt mondta a fiú, hogy szívese...

Azt mondta a fiú, hogy szívesen járna velem, de a barátjának is tetszek, és nem akarja hogy rosszul essen neki. Van még esélyem vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Nagyon megkedveltem mindkét fiút, de az egyiket csak barátként, míg a másikat el tudnám képzelni mint a páromat. Nem akarom megsérteni egyiket sem. Mit tehetek?

2013. okt. 27. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod megsérteni akkor ne járj egyikkel se.
2013. okt. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazság szerint úgy ismertem meg, mint akinek fontos a barátja és az én boldogságom. És lehet hogy azzal se lenne baja ha együtt lennénk azok.
2013. okt. 27. 00:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak tetszel a barátjának, tehát nem évek óta szeret és csak arra vár, hogy mikor leszel szabad. Szerintem meg azzal próbálkozz, aki Neked tetszik, a másik meg elfogadja a helyzetet és kész. Akkor nem lenne "etikus" ha a "vesztes" már régóta szeretne, de a barátja lecsapna a kezéről Téged.
2013. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3asban toljátoook!
2013. okt. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eleve csak szeptember óta ismerem őket. Egy hetes különbséggel.
2013. okt. 27. 00:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Még ha évek óta szeretne is, senki sem stoppolhat le magának egy másik embert. Ha kölcsönös a szerelem, legyetek együtt, a barátja meg majd túléli valahogy.
2013. okt. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A fiú a "barátnak" valójában a csicskája. Ilyen emberrel tényleg nem érdemes járni.
2013. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem a csicskája, csak igaz barátja
2013. okt. 28. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!