Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném fejleszteni a...

Szeretném fejleszteni a memóriám, IQ-m és a tanulási képességem meg a kreativitásom. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék okosabb lenni. Gyorsan tanulni,és memorizálni dolgokat. Tudtok ezekre hatásos gyakorlatokat?

18F vagyok. Életemben csupán 1-4-en tanultam. Azután csak haza és sarokba a táska. Tanulmányi eredmények (annyira sem erőltettem meg magam legutoljára,hogy legalább szünet előtt átolvassam az anyagot,amit múltórán hallottam a tanár szájából) eléggé megoszlóak. Nyelvek 3-2,matek,amit értek csak nem tanulok szintén 2,a töri és magyar 5-ös vagy 4-es fizika kémia 3-mas,ábrázoló geometriát is értem,csak nem tanulom/2-es. Lényegében mindent értek,ami középsulis tárgy,csak nem tanulom,és ezért elbasszarintott minden jegyem.


2 év alatt szeretnék látványos fejlődést elérni,hogy egy értelmes könnyen tanuló,gyorsan reagáló,gondolkodó ember legyek.

Tudtok tanácsokkal szolgálni?


2015. júl. 19. 10:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!