Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel foglaljam le magam nyáron?

Mivel foglaljam le magam nyáron?

Figyelt kérdés

18/F

Mostanában kezdek mindent megunni, nagyon meleg van, nincs kedvem egyszerűen semmihez. Netezek, zenét hallgatok vagy filmet/sorozatot nézek. Letöltöttem egy játékot is pc-re, de nem érdekel ez sem annyira. Ezenkívül szoktam gitározni, de mostanában valahogy megint beleuntam. Rajzolással is próbálkoztam, de rájöttem, hogy nem érdekel különösebben. Szeretek olvasni is, van pár könyvem amit még nem olvastam el, ezekkel szépen lassan haladok.

Bulizni nem járok, de nem is hiányzik. Nem vagyok az a fajta, aki diszkóba szeretne járni.

Nemsokára meglesz a jogsim, még a nyáron, szóval majd kocsikázhatok erre-arra. Ezt már nagyon várom.

Sportolni szoktam, haverokkal együtt. Amikor megjön a kedvem akkor nagyon sokat, de sajnos nincs rendszeresen beiktatva a hétköznapjaimba, mert hamar beleunok ebbe is. Futni is szoktam, de ehhez sincs kedvem. Kész vicc ez az egész helyzet xd. Hétvégén dolgozok.

Mit ajánlotok mit csinálhatnék? Akár egyedül is.


2015. júl. 19. 14:29
 1/4 anonim válasza:
Néz anime-ét :)
2015. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áh, sosem jöttek be az ilyen fajta mesék. Family guy az egyetlen amit szeretek, nézem is. De a filmek meg a sorozatok már a könyökömön jön ki. XD
2015. júl. 20. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"nem járok bulizni stb"


de az animét meg leszólom :D


tipikus gyökér, nem csodálom hogy nincsenek barátaid akik elhívnának valahova

2017. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ha valaki leszólja az animét, akkor mindjárt gyökér lesz?

Nem tetszhet mindenkinek ugyan az.

2017. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!