Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még aki nem rendelkezik...

Van még aki nem rendelkezik okostelefonnal?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
persze. nekem sincs.
2015. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, igazából pénzem sincs rá, de számítógépet használom és így nem sok értelme, azért nem veszek, hogy lássák hogy van.
2015. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokan, nyugdíjasok főleg, de még a 40-50 éves korosztály is nagyon jól el van nélküle. Pl. a férjem is. Pedig megvehetné, van rá bőven keret, de nem kell neki.
2015. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Neked pontosan miért is nélkülözhetetlen?

Vagy miért nagyon hasznos?

2015. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem egyáltalán nem nélkülözhetetlen, mivel nem rendelkezem vele. Ajándékba akartak nekem venni, de visszautasítottam. Nekem is lenne rá keret, hogy megvegyem, de nem fogok, megvagyok nélküle.

Valahogy mégis úgy tűnik nekem, hogy manapság a 6-30 közötti generáció nehezen tud meglenni nélküle, még a mosdóba is azzal mennek. Ez már függőség szerintem. Isten ments, hogy én is a rabjává váljak.

Azt is érzékelem a közvetlen környezetemben, hogy szinte lenézik azt, akinek nincs. Innentől kezdődnek a problémák.

2015. júl. 20. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát az baj, ha vki olyan hogy ezért lenézi a másikat, ez nagyobb gáz.
2015. júl. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos sok emberrel vannak problémák e téren. Engem büszkeséggel tölt el, hogy nincs.
2015. júl. 21. 00:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Az sem normális, ha valaki azért nem vesz, mert attól retteg, hogy függő lesz. És arra büszke amilye nincs. Mint a hobok a hajléktalanságra. Szerintem tök mindegy kinek mije van, nyilván mindenki azt veszi meg magának, ami örömet okoz neki és ami nélkül nem szeretne élni. Hát most a fiataloknál ilyen az okos teló és tudjuk, hogy az FB miatt, mert így érnek el mindenkit ingyen. Én nemrég vettem magamnak egyet, a legolcsóbbat, csak a GPS miatt, mert mindig eltévedek. De addig sem éreztem rosszul magamat, de büszke sem voltam, amíg nem volt, meg most sem, amikor van. Csak egy eszköz a sok közül.
2015. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és ok, nem csak az FB miatt, hanem ugyanilyen haszbnos rajta a skype, viber, twitter, stb. Sokkal olcsóbb egy netelőfizetés, mint telefonálgatni és már mindenkit el lehet ott érni. Okostelefont meg már lehet venni 15ezerért.
2015. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!