Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha el felejtettem az iClound-n...

Ismeretlet1 kérdése:

Ha el felejtettem az iClound-nak a jelszavát, és küldtem jelszóemlékeztetőt akkor azt milyen email-re küldi vagy hova?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Arra a címre, ami az accounthoz tartozik. Gmail, yahoo stb amit megadtál. Eleve ezt adod meg a jelszóemlékeztetőnél, mivel ez az ID-d.


De más lehetőségek is vannak a visszaállításra. Persze csak ha nem másét akarod feltörni.


[link]

2015. júl. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy a legelső ID-mhez én is elfeletettem a jelszót, mert sok félét használok ráadásul nem értelmes szavakat. Azt nem tudtam visszaállítani.

Így csináltam egy újat.

korábbi ez volt

keresztnev.vezeteknev@gmail.com

az új meg ez:

keresztnevvezeteknev@gmail.com


A gmail nem kezeli a PONT karaktert, az apple viszont megkülönbözteti. Így ugyanazt az emailt használhatom, de másik apple id tartozik hozzá.

2015. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!
2015. júl. 21. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!