Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Osztálytársaim...

Mit tegyek? Osztálytársaim megkeserítik az én életem, és még sok más osztálytársamét is.

Figyelt kérdés
Megkeserítik az életem.Folyton piszkálnak. Azonm kívül tavaly érkezett egy uj fiú aki összebarátkozott osztálytársnőnkel és a a csaj volt barátja nem nézi jó szemmel (a csaj volt pasija 21 éves) és folyton megakaerja verni az új gyereket, osztálytarsammal együtt. Most éppen feltörte az msn-jét, meg még pár osztálytársamnak és nekem is. Kíváncsi lennék hogy ha elmenne kivizsgálásra mennyi füvet mutatnának ki a szervezetében 14 éves létére. Egyszerűen útálom .Hiába szolunk a tanároknak h bántják az uj srácot. Most pll fenyegették hogy nem tudhatja mikor de agyon verik. Mit tegyek ??? :'(
2010. márc. 5. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ezeket az időket túl kell élni, a férjem is és én is "kiközösítettek" voltunk, most egyetemre járok, tele vagyok igaz barátokkal! Bármelyikükre bármikor számíthatok! A régi nagymenőkből pedig nem lett semmi, csak "hostessek" és munkanélküliek! A lényeg: NEM BEOLVADNI és tanulni! Ha pedig komoly veszély fenyeget bárkit is, akkor rendőrségre menni!
2010. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
féltem az új osztálytársat de az igazgatónőhöz fogunk menni és beköpöm őket mindenről. ha hozzáérnek tamáshoz akkor tuti hogy feljelentem őket
2010. márc. 5. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
ez elég patthelyzet.. ha elég durva arcok szerinted nem fogják leszarni? gondolom ott állnak mögötte a cigány tesók is..beköpöd őket még téged is kicsontoznak max..probáljátok megbeszélni vele\ük a dolgot vagy valami de a megmondás nem hiszem hogy célrevezető :-/
2010. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem cigányok. ők minden csajt lek*rváznak , de az hogy 14 évesen több csajt dugtak meg... már vagy 20 csajt.. azonkivül a másik tag 21 éves és 13 éveseket d*gott meg :O? Elég nagy az arc ... Szal nah :S
2010. márc. 5. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:

A megfogalmazásod zseniális.

Netán valami borsodi kisközség tanulója vagy? Menjetek el a Joshi Bharatba, ő foglalkozik az efféle komoly és jelentőségteljes dolgokkal.

Így látatlanba megkockáztatnám, hogy a szereplők között van roma származású is. Szólj egy-két kopasz embernek, hogy beszélgessen el a fiúval.

2010. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D
2010. márc. 7. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!