Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthon vagyok, unatkozok, mit...

Otthon vagyok, unatkozok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem olyanokat kérek,h takaríts meg ezeket h verd a segged a földhöz szedj hangyát stb. meg nem leszólást hogy mért unatkozol ne unatkozzál nem is lehet foglald el magad, kész én unatkozom és csak értelmes ötleteket szeretnék hogy mit is csinálhatnék a válaszokat előre köszönöm
2015. júl. 22. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni. Ezen a nyáron diákmelón vagyok és egy percet sem unatkozok.
2015. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Persze diák munka , nem látod hogy nem akar egy szalma szálat se keresztbe tenni , le is írta.
2015. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt nem pont a munkára gondoltam, hanem 8 órát távol vagyok és az itthoni dolgaimat jobban megtudom csinálni mivel kevés időm van rá. A kérdezőnek erre 24 órája van, nem csoda, hogy unatkozik.
2015. júl. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Olvass könyveket, van rengeteg jó pdf könyv, ami letölthető ingyen.

Konditerem, edzés?

Írj blogot.


Valamilyen önkéntes munka?

Felesleges dolgaidat dobáld fel hirdető oldalakra, abból még egy kis pénzed is jöhet...

2015. júl. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
második emberke nem vagyok lusta van egy lovam és annyi meló van vele hogy na sőt kutyámmal is csak annyit mondtam hogy valami olyan dolgot mondjatok ami kicsit pihentető meg szórakoztató de most feltaláltam magam, sütöttem a többieknek pedig köszönöm hogy írtak
2015. júl. 22. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!