Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkacipőt tudtok...

Milyen munkacipőt tudtok ajánlani munkára?

Figyelt kérdés

A Burger Kingben dolgozom 3 hete, és vettem 5 ezerért egy munkavédelmi cipőt, és vagy én vagyok a szar hogy nem tudok egy cipőt hordani, vagy tényleg ilyen bonyolult. De szétszedi a lábam a 8 órában... Konkrétan nem fáj, de nem a legjobb benne járkálni meg nem a legkényelmesebb hosszú távon. Ilyen acélbetétes izé. Meg nem biztos hogy ettől, vagy mégis ettől, de mintha kezdene a bal lábamon bütyök kialakulni, és jó lenne, hogyha nem rosszabbodna.


A lényeg az, hogy tudtok valami jó sportos, esetleg utcai cipőt, vagy valami másfajta cipőt ajánlani? Ami nekem van csúszás ellenálló olajon, és vízen elvileg, de inkább lépek vigyázva, mint hogy a nyáron a diákmunkával összekeresett pénzt majd lábkorrekciós cipőre, vagy akármire költsem...



2015. júl. 23. 22:08
 1/3 anonim válasza:
Esetleg jól szellőző tornacipő vagy futócipő? Lényeg hogy kényelmes legyen.
2015. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Gondoltam igen ilyesmire, talán ki lehetne próbálni. A lényeg hogy fekete legyen, teljesen. Lehet azért rajta ilyen nagyon kevés más színű mintha, vagy folt, vagy pl. nem gáz ha fellóg egy fehér talpél, de feketének kell lennie.


Esetleg ha van valakinek ilyesmivel tapasztalata. Nem pont Burgeres, de ahol járkálnia kell, és a cipőjével nincs baja.

2015. júl. 23. 22:29
 3/3 anonim válasza:
munkacipöt
2015. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!