Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kopaszra akarom vágatni a...

Béla Horváth kérdése:

Ha kopaszra akarom vágatni a hajam mennyi idő amíg a fejünk olyan színű lesz mint a testünk többi része mármint mennyi ideig marad fehér illetve mennyi idő alatt nő vissza?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Atlagosan havi 1 cm-t nő a haj.

Az hogy milyen gyorsan barnul le sokmindentől függ: pl. mennyit vagy a napon, milyen érzékeny a bőröd stb. ha napi 3-4 órát vagy a tűző napon akkor pár nap elég.

Pl. én most egy 1 hét alatt tiszta csoki lettem :Dd mondjuk reggel 5-től délután 3-ig napon voltam.

Ha levágatod a hajad vigyázz majd, mert hamar leéghet a fejed.

2015. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen gyakran tartózkodsz a napon. Ha naponta, vagy kint, akkor úgy egy hét elteltével már olyan barna lesz a fejed mint a testednek a többi része.

A haj nyáron gyorsabban megnő, mint más évszakokon. Két hét alatt már 5mm-es haj fogja betakarni a fejed. De ez attól is függ, hogy milyen sűrű a hajad. Mindezt saját tapasztalatból írtam. Amennyiben levágatod a hajadat kopaszra, akkor ne felejts el beszerezni egy 50 faktoros naptejet, mert ez megvédi a fejbőrödet leégéstől.

2015. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. júl. 25. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!