Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar az időjárás...

Titeket nem zavar az időjárás jelentés pontatlansága?

Figyelt kérdés
Itt főként az online időjárás jelentésre gondolok (oldalt nem írok, nyilván tudja mindenki melyik két oldalra gondolok). Végül is nem azt várom, hogy bő egy hónappal, vagy akár egy héttel tudjam, hogy konkrétan milyen idő lesz hanem pár napról beszélünk, sőt néha aznapról. Mikor nézem az oldalt, s azt írják esni fog meg szakadni, közben meg kelek fel és verő fényes napsütésre ébredek. Az ember manapság joggal várhatná el, hogy pontos képet kapjon az időről, nem? Nem ez a legnagyobb gondom, tény de néha eléggé zavaró tud lenni, hogy sokszor megnézem s legtöbbször nem az van, amit írnak.

2015. júl. 24. 07:48
 1/3 anonim válasza:
Engem is zavar de sajnos nem lehet vele mit tenni. .. Miskolcon kb.2 ig napsütés majd szakad az eső és elborul az eg meg villamosok... és én érzékeny vagyok az ilyen hirtelen változásokra...
2015. júl. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem titok, hogy én is az esőt várnám már. Mindenkit megvisel ez az idő, tudom. Remélem azért hoz egy kis enyhülést hétvégére az idő.
2015. júl. 24. 08:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem zavar. Az igen, amikor a drága pénzen fenntartott köztévé este 9-kor a reggeli felvételt nyomja.

Az időjárás-jelentés soha nem lesz pontos.

Maga a tudomány is aránylag fiatal, de annyira összetett hatások, folyamatok alakítják az időjárást, hogy azt nem lehet sokkal pontosabban prognosztizálni.

2015. júl. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!