Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki saját sátorral megy...

Ha valaki saját sátorral megy kempingbe, akkor az áramot kivezetik az adott parcellához?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Eddig én úgy tudtam, mindenki saját sátorral megy kempingbe. Általában nem vezetik ki az áramot, de van áram a fürdőhelyiségben.
2015. júl. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sátorba minek áram? Telepített lakókocsis táborról már hallottam, de sátrasról nem. Lehet, van ilyen is, de nem jellemző.

Egyébként szolgáltatásfüggő. Sátraztam olyan kempingben is, ahol 3 budi volt az összes szolgáltatás, s olyanban is, ahol térkép kellett a vécéhez, mosdóhoz, mert olyan hatalmas volt.

A sátrazós részeken nem szokott lenni konnektor, a lakókocsiknál igen, de ott víz- és szennyvízcsatlakozás is.

2015. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!