Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha saját tapasztalatból ír...

Ha saját tapasztalatból ír valaki egy választ, azt miért kell lepontozni?

Figyelt kérdés
Sokszor előfordult már, hogy leírtam, hogy én mit javasolnék hasonló helyzetben, és valamilyen oknál fogva lepontoztak, pedig mások is írtak utánam hasonlót, őket viszont felpontozták. Mi alapján? Ha valaki nem ért egyet valakivel, már rögtön le is kell pontozni? Pedig semmi bunkó sem volt abban, amit írtam, jótanácsok is voltak benne, erre lepontoznak. Nem értem...
2015. júl. 19. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Isten hozott a gyakorin :)


Egy idő után megtanulod elengedni a pontozást. Én is igyekszek tényszerűen írni, és hol le, hol felpontozzák ugyanazt a választ hasonló kérdésnél. Van aki csak szimplán szemétségből pontozgat le.


Most már engem nem érdekel, beleállok a vitákba ha kell, akkor is ha tudom hogy népszerűtlen lesz a válaszom. Csoda hogy 70%-os vagyok még.

2015. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért mert ha valakinek nem tetszik akkor lepontozza ennyire egyszerű, de kit érdekel egyáltalán?
2015. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez az oldal egyszerűen ilyen, néha hasznos, néha idegesítően rossz. Próbálj meg együtt élni vele, mert változni nem fog, az biztos. Ha meg akarod őrizni a százalékodat, a következőkkel van némi esélyed:


1. Csak olyan választ írj, amiben 1000%-ig biztos vagy.

2. Gondold meg, mielőtt iróniát vagy finomabb humort alkalmazol, nem mindenki érti.

3. Ha a sokadik válaszoló vagy, nézd meg, hogy a te véleményedhez hasonló válaszok milyen értékelést kaptak. Ha lepontozást, hagyd a fenébe, te is azt fogsz kapni.

4. Kerüld az oldal bizonyos részeit (Politika, Gyerekvállalás, Tini párkapcsolatok, Ezotéria).

5. Fogadd el, hogy bizonyos emberek mindettől függetlenül végigmennek majd a topikon és lepontoznak mindenkit, mert csak (és mert kellenek a pontszámok a toplistához).

6. Ha nagyon segíteni akarsz valakinek, de a topikban nem akarsz kockáztatni, írj neki privát üzenetet.

7. Mély levegő, benntart, elszámol tízig ;)

2015. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!