Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek bun-e az hogy...

Szerintetek bun-e az hogy otthon meztelenul imadkozom Istenhez?

Figyelt kérdés
Kereszteny vallasu ember vagyok. Egyedul elek egy alberetben es szerintetek , ha fiu letemre szeretek meztelenul az agyban aludni bibliat olvasva es imadkozni. Szerintetek bun Isten elott , hogy meztelenul imadkozom? Vagy termeszetes-e. A valaszaitokat megkoszonnem!

2015. júl. 24. 22:40
 1/5 anonim válasza:
Hogyha Isten mindent lat , latja azt ahogy furdesz ( gondolom meztelenul szoktal) , ahogy egyutt vagy egy novel akkor miert lenne az bun hogyha meztelenul imatkozol ? Mondjuk en itt osztom az eszt viszont en mindig egy majoba es fehernemube alszok igy szoktam imatkozni is es neha azon gondolkozom hogy vajon Isten most mit szol ehhez szoval olyan vedtelennek es bunosnek erzem magam meg illetlensegnek ( ez most kicsit hulyen jott ki ) szoval ez tenyleg egy jo kerdes .
2015. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem bűn...

Isten az embert teremtette és nem a ruhás embert :D

ez egy teljesen természetes dolog!

2015. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Isten az ember után a ruhát teremtette, amiből logikusan következik, hogy azért hogy ne lássa meztelenül... tehát bűn, mert a nem hordása az ellenszegülés Isten szándékának.
2015. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eredetileg Ádám és Éva meztelenül volt a Paradicsomban.

Ha ez zavarta volna Istent, akkor rájuk szólhatott volna, hogy "Öltözzetek már fel!". :D

Ha ott nem zavarták Istent a meztelen emberek, szerintem itt sem zavarják.

Illetve ha Isten teremtett minket, akkor nem zavarja szerintem, ha meglátja a saját munkáját. :D

Az állatok mindig meztelenül vannak, de rájuk sem haragszik Isten.

2020. dec. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen én is szoktam gondolkodni, mivel nem csak kötött helyen és időben szoktam, hanem bármikor. Arra jutottam, hogy Isten úgyis képes átlátni a ruhán, meg nagyjából úgy okoskodtam, mint a felettem írók. Azonban úgy érzem, hogy ha nem is bűn meztelenül imádkozni, de ha csak lehet, érdemes "méltó" körülményeket teremteni hozzá, ezzel is megtisztelve Istent. Ahogyan templomba is illik szépen felöltözni. Tehát mondjuk lehetőleg ne wc-zés közben.
2021. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!