Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal tulelo/oko...

Mit vigyek magammal tulelo/oko taborra?

Figyelt kérdés
satorban fogunk aludni az erdo kozepen es egy nagy tartályban lesz viz es abban ami megmelegszik azzal kell zuhanyozni es kihelyezett wc-k lesznek na meg semmi aram

2015. júl. 26. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit lehet vinni, de gondolom mivel gyerek vagy, azért nem vagy letiltva szúnyogriasztóról például.


[link]


Itt nézd meg, van egy lista.

2015. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :) nagyon nagy segitseg :)
2015. júl. 26. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Szívesen :)


Mondjuk plüss állatot nem fontos vinni, csakmert oda van írva, hogy alvóállat. :D

Én még vinnék mást is, de én nőnemű vagyok. Nem tudom te fiú vagy-e vagy lány, illetve mennyi idős.


Ha lány vagy, eü-i betétet is vihetsz.


Sajnos nem tudom miket biztosítanak még ilyen helyeken. De vinnék naptejet,mert könnyen leégek. Sebtapaszt, bár azt biztos adnak, ha kell. Szoktam vinni mindenhova körömcsipeszt, mert gyakran letörik a körmöm, vagy vágd rövidre mielőtt mész.

Ha hosszú hajad van, mert lány vagy, akkor hajgumi, csat.

Gyógyszert biztos adnak, ha kell, de szoktam vinni mindenhova fájdalomcsillapítót, hasfogót.

Pénz is kellhet, bár kinn a természetben nem hiszem, hogy tudnál valamit is venni. :D


Telefonodra töltsetek mielőtt elmész. Már ha lehet vinni.. de akkor vinnék töltőt is, de konnektor meg kinn biztos nincs.


Nos, én nagyon rossz túlélő lennék, nekem úgy látszik minden apróságra szükségem volna. :D

2015. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja nincs áram..most vettem észre,hogy írtad. :D
2015. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom :D lány vagyok es en is fogok vinni minden "szart" tukrot tuti viszek hat am nincs szinte semmi
2015. júl. 26. 13:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a tükör is az alapfelszereléshez tartozik. :D
2015. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!