Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cosplay páncél készítés?! :oo

Walaakíí kérdése:

Cosplay páncél készítés?! :oo

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni,Uchiha Madara páncéljának elkészítéséhez..pontosabban az anyag választáshoz,a kartonpapírt (vagyis a karton dobozt) egyből kizártam,esetleg még az alumínium lap tűnik jónak,de valami viszonylag költségtakarékos megoldást szeretnék alkalmazni.:)

előre is köszönöm a segítségetC:


[link]



2015. júl. 28. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet még hungarocell, amit beborítasz alumíniumfóliával, amit pirosra festesz... talán :'D
2015. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel valami műanyag lapot barkácsáruházban? Könnyű fűrészelni, lehet fúrni. Melegen hajlítható (pl tűzhelyen, gázláng fölött), festhető, viszonylag rugalmas, könnyű és olcsó. De pl, vehetsz 110-es pvc lefolyó csövet (filléres áron), aminek felvágod az oldalát és kihajtod lemezzé. Ha forróvízbe mártod pár másodpercre, akkor egy rövid ideig szinte teljesen szabadon formázható. Ennél kézenfekvőbb megoldást aligha találsz.
2015. júl. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A műanyag jó ötletnek tűnik,köszönöm.:)

Nézzétek el nekem hogy ilyen kérdéseket teszek fel,ugyanis elég kezdő vagyok a szakmában :D

2015. júl. 29. 09:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a képen látható mű is úgy tűnik, hogy egy nagyobb átmérőjű(40-es, 50-es) műanyag csatorna csőből lett kivágva.
2015. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Cosplay.hu-n rengeteg segédletet találsz profiktól. Általában a Worlbat és a Dekorgumit ajánlják. Bár előbbi elég drága mulatság.



Amúgy rohadt unalmas hogy csak Narutos cosplay van... értem én hogy ez a legegyszerűbb de unalmas..

2015. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget:),a dekorgumit és a worblat ismerem,de az utóbbit csak külföldről lehet beszerezni,ami nem is lenne nagy baj,inkább az ára.

5.!

Elég sok Conon voltam már,szóval elmondhatom,hogy a Fairy Tail-ből vagy a Bleachből, pont ugyanannyian,vagy még többen is cosplayeznek mint a Narutóból.Másrészről pedig,ha ebben érzik/érezzük jól magunkat?nem ez a lenyege az egésznek?:O :)

2015. júl. 30. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak kicsit unalmas hogy ezeket lehet csak látni, elmondom az előző két Mondoconon szinte csak narutosok voltak, de egy hadsereg. Csak kicsit unalmas hogy ugyanazokat látni, például egykét karaktert senki sem mert bevállalni, máig magyarországon nem láttam normális Leloucht, vagy Kirát, vagy Kaijit, vagy Ginkot, vagy Alucardot, de még Gintokit sem.
2015. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!