Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes otthon...

Mennyire veszélyes otthon szúrni ajak pc-t?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel gondolkoztunk rajta, utána olvastam, és láttam, hogy eltalálhatunk idegeket. Ennek mennyi az esélye? Hol szúrjuk nagyjából? Ha végképp nem lehetséges, elmegyünk szakemberhez, de minket most leginkább az otthoni megoldás érdekelne.

Természetesen fertőtlenítenénk a tűt, kesztyűvel csinálnánk stb. Csak az 'ideges' dolog érdekelne.



2015. júl. 28. 16:47
 1/1 anonim válasza:
most szúrtam át én is barátnőmnek kettőt is és nem lett baja. amúgy a piercinges se röntgen látó hogy lássa az idegeket szóval ő is el ronthatná. ha szúrtál már előtte valamit akk van egy kis rutinod és menni fog ( én szájat az előtt nem szúrtam, de fület sokat. a lényeg hogy nem kell vele tökölni.)
2015. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!