Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iratam pár verset. Csak...

Iratam pár verset. Csak véleményt kérek. Milyenek?

Figyelt kérdés

A hallál egy olyan dolog,

Ami mindenki után mozog.

S ha valakit megfog,

annak az életén kifog.


Ha a hallál eljön érted,

az ösztön futásra késztet.

S meglépni nem tudsz,

az élet végére odajutsz.



ez a másik.



Fiatal legény vagyok,

és az ötleteim nagyok.

De célomat még nem tudom,

talán az életben nagyot bukom.


Gyakran gondolok az életemre,

és a sok félelmemre.

Folyton az órom logatom,

s nem tudom mit lyekent ez a fogalom,



2015. júl. 28. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg a humor rovatba is nagyon, de nagyon gyenge lenne.
2015. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hat... mar ne is haragudj, de egy vers nem a rimtol vers. Hanem a ritmustol. Igaz, ennek az egyik formaja a rim, de fontosabb lenne az idomertekes/hangsulyos verselesbol szarmazo ritmus, amit en egyaltaan nem fedeztem fel. Koltoi kepek alig, helyesiras kettes(*halal, *orr,*jelent, szotagszam sem stimmel.
2015. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem véleményezem, ám van egy javaslatom:

foglalkozz egy kicsit verstannal!

2015. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem túl egyszerű, de kezdetnek, gyakorlásnak nem rossz. Ha komolyan érdekel a költészet, és szeretnél még bármilyen- akár hobbi- szinten foglalkozni, hát akkor még van hova fejlődnöd, de ha csak úgy hirtelen felindulásból írtad, és neked ez úgy alapba nem szenvedélyed, csak most rád jött az írás, akkor egynek, vagy hát kettőnek jó. Legalább rímel, láttam már errefelé olyat is, amit versnek szántak, de kb semmi energia nem volt belefektetve, versnek nevezte a szerzője, de hát nem sok köze volt hozzá, borzasztóan összecsapta, szótagok se jöttek ki, csak nagy szavakat akart talán használni, de rosszul, nem jött össze, és egy fia rím nem volt benne. Ebben már legalább van ilyen alkotóvágy, amiket te írtál, és szerintem tudnál még ebben fejlődni, van hozzá affinitásod valamennyi, ozt tudsz fejlődni, azt hiszem, ilyen kis művészfajta ilyen alkotós beállítottságú vagy, legalábbis félig-meddig biztosan, szóval látom értelmét, hogy ezzel foglalkozzál, de még szerintem van mit fejlődni tényleg. Én is irkálok dolgokat néha, hobbiból. Ja és szerintem ezeket a msh-duplázásokat, mint pl a legfelső sorban is van, elhagyhatod. Nem kell túlnyomni a költőiességet, műviességet!:)
2015. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm véleményt. ezek az elsők és csak kikapcsolodásnak csinálom ezt. ha van valami mivel jobb lehet. csak irjatok meg.
2015. júl. 28. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!