Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Korai 11 évesen melltartót...

Korai 11 évesen melltartót hordani?

Figyelt kérdés
Ti mikor kezdtétek el? Tudtok néhány helyet ahol jó minőségőt lehet kapni?

2015. júl. 29. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal inkább mellmérettől függ, mint kortól.
2015. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
ha fiú vagy, akkor igen.
2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont 11 évesen kezdtem el:) És attól függ milyen méretben kell...ha vagy 70a (amit kétlek) akkor mehetsz rendes alsónemű boltba és vehetsz horror áron egy melltartót amit fél év alatt kinősz. Úgyhogy szerintem gyerekosztály tini részlegén keresgélj azokban a ruhaboltokban amiket szeretsz...csak szerintem ne fém merevítőset vegyél így elsőre.
2015. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
65a-s vagyok
2015. júl. 30. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen pici cici miatt felesleges melltartót venni szerintem. Mit akarsz benne "tartani"? Nem hinném, hogy lógna még! :-)

Ha esetleg egy átlátszóbb felsőrész miatt szeretnél egyet, akkor én nem melltartót vennék a helyedben, hanem egy TOP-ot.

Ez bőven elég, hogy ne látszódjon az, amit nem szeretnéd h. lássanak, illetve sokkal kényelmesebb is, mint egy melltartó és ahogy nő a cicid tovább is tudod hordani lecserélés nélkül, mint a melltartót.

2015. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordhatsz ekkora merettel, ha szeretnel! Szerintem tescoban jok szoktak lenni es annyira nem dragak, mintha szakuzletbe mennel, ahol valoszinuleg nincs is 65A-s... Meg ha szet is megy, olcson tudsz majd venni masikat. Ugyan ez van a kinaival, hogy nagyonolcso, de BIZTOS, hogy hamar szetmegy, bar ott kisebb meretek is vannak.
2015. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!