Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek átoperáltassam...

Szerintetek átoperáltassam magam nővé, ha az alábbiak miatt nem tartom magam elég férfiasnak?

Figyelt kérdés

1. nem iszom semmilyen alkoholt

2. nem járok sehová bulizni haverokkal

3. nem nézek meccset, semmilyen sportközvetítést

4. nem dohányoztattam békát (magam sem élek vele) vagy volt olyan gondolatom, hogy kisállatokat bántalmazni.

5. sosem tudnék megütni senkit, se kézzel, se szóval bántani

6. gyűlölöm a erőszakot, erőfitogatást

7. nem bírom az egocentrikus embereket

8. nem voltak olyan gondolataim, hogy milyen jó lenne betörni egy házba, vagy mint a férfiak nagy többségének, hogy letolja a nadrágját és bemutatja az ablakon a hátsó felét

9. nehezen juttatom érvényre az akaratomat, erőszakosabbnak kellene lennem

10. nem voltam benne semmi buliban annak idején (például óvszert tenni a lányok ágyába)


Tudnék még sok dolgot sorolni. Nem bántam meg egyiket sem. Van-e valaki aki még férfiatlannak érzi magát? Miért?


2015. júl. 30. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt ugye nem gondoltad komolyan :DDDD
2015. júl. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik pontot tartod ennyire viccesnek?
2015. júl. 30. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
igazából egyiket sem, inkább hihetetlen hogy ezek miatt ilyeneken jár az agyad hogy átoperáltatnád magad :DD jobb ha ezt minél előbb kivered a fejedből, életed legnagyobb hibája lenne
2015. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég torz képed van a férfi fogalmáról.

A 4. és 8. pontban foglaltakat normális ember nem csinálja.

A 7. kb mindenkire igaz.

1. 2. 10. csak arról árulkodik, hogy befelé forduló vagy (ami szintén nem férfi-női identitást meghatározó tulajdonság).

3. Ez egy ostoba sztereotípia, hogy a férfiak mind szeretnek sportot nézni. Szerintem legalább fele pont letojja a sportközvetítéseket.

5. 6. 9. Az erőszakosság sem kizárólag férfi tulajdonság.

A elhagyjuk az ostoba sztereotípiákat, kb semmi nem marad az érvelésedből. Ezzel szemben azt teszel magaddal, amit akarsz.

2015. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sztereotípiák léteznek, amelyeket pont a nők vagy a fiatalabb modernkedő lányok sulykolják bele a férfiakba. Sokaknak pont ezekért nem kellettem, mivel az volt mondva, hogy egy férfi legyen erőszakos, tudja mit akar az élettől, a munkában, legyenek céljai, de én a pillanat embere vagyok, nem előre tervezek. Sajnos erőszakos, határozott valamiért bármennyire is fontos lenne, nehezen tudok lenni, ami ha partnerkapcsolatot szeretnék rontja az esélyeimet, valamin a munkaerőpiacon is nagy hátrányt jelent.
2015. júl. 30. 21:07
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem épphogy nem kellene éles határvonalat húzni a viselkedésminták között, mégis ma minden ezt közvetíti felénk. A kérdést csak azért tettem ki, mert a hozzám lányoktól, érettebb hölgyektől érkezett visszacsatolások alapján sajnos a fentebb írtakban kritizáltak.

Az, hogy nem járok bulikba, nem iszom azért van, mert minden alkoholnak még a szagát is utálom. A bulikat a zene miatt nem szeretem. A jazz, blues, classic rock, folklor koncertekre el szoktam járni, mivel szerintem kell a kikapcsolódás.

2015. júl. 30. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!