Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha nem...

Szerintetek ciki ha nem borotválom a lábam?

Figyelt kérdés

Engem nem igazán zavar hogy kezd szőrös lenni a lábam mert szőke hajú vagyok tehát világos a lábszőröm. Csak az idegesít hogy az osztálytársaim már borotválják a lábukat. Szerintetek gáz ha én nem? Titeket zavar ha valakinek szőrös a lába? Meg ha valaki strandra is így megy?

És ha mégis elkezdeném, olvastam a neten hogy tusfürdő is jó borotvahab helyett. Ez igaz? És a borotválás végén muszáj testápolót használni? 12/L


2015. júl. 30. 13:38
 1/7 anonim válasza:
12-13 évesen elkezdhetnéd gyantáztatni, mert ha borotválod akkor vastagabban nő vissza, de ha gyantázod egyre kevesebb és vékonyabban fog visszanőni. De ha nem akarod nm kell, de utána osztálytársak több mint valószínű h cikizni fognak miatta, és amúgy is szebb a szőrtelen, ápolt láb :)
2015. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom de anyum nem engedi és gyantázni nem igazán tudom hogy kell.
2015. júl. 30. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Ha nem akarod nem kell. ;)
2015. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

13 éves vagyok és gyantáztatom a lábam kozmetikusnál. Nyugodtan menj el,ha anyud nem engedi elmehetsz magadba vagy barátnőkkel.

2016. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Most komolyan gyantázzátok a lábatokat 12-13 évesen? Ez csak szerintem furcsa?
2017. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
UnicornPrincess! Szerintem egy olyan világban,ahol 12-13 éves lányok szájba orrba b*sznak,nem gond ha valaki már 12 évesen odafigyel a szőrtelenítésre,mert undorító
2017. máj. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsi nem fejeztem be.. undorító ha valaki tetőtől talpig csubakka...
2017. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!