Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Box edzésen ha valaki kezdő...

Box edzésen ha valaki kezdő azt megverik? Vagy hogy fogadják?

Figyelt kérdés

2015. aug. 1. 20:32
1 2
 1/13 szántóvető ***** válasza:
persze hogy megverik,ezen átesik mindenki.a legendás Papp Lászlót úgy megverték hogy mikor hazament az anyja nem ismerte meg.
2015. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de az edző veri meg ? vagy a többiek vagy hogy van?
2015. aug. 1. 21:27
 3/13 anonim ***** válasza:
Válaszhatsz
2015. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
XD most ez komoly ? :D és nagyon megver ? :D
2015. aug. 1. 22:07
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én személy szerint nem voltam még boksz edzésen, úgyhogy másodkézből származnak az információim. Az egyik tanítványom jár bokszolni, nagyon lelkes, és biztosan tudom, hogy őt nem bántotta "direkt jól megverem" szándékkal senki.


Nyilván a gyakorlások alatt szerzett - szerez - kék foltokat,még az orra vére is eleredhet egy-egy bevitt találattól, de nem azért mert szándékosan nekimentek, hogy "Nesze apám, szokjad a szántást!"


Az is lehet persze, hogy ez az egyesület eltér az átlagtól, de ezek szerint minimum egy olyan hely van, ahol nem tekintik avatási szertartásnak, hogy szándékosan jól megverjék az újoncot.

2015. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hm az nem súlyos :) köszönöm a válaszokat!
2015. aug. 1. 22:52
 7/13 haver889 válasza:
Én boxolok. Én ugy kezdtem hogy az edző tükör elé álitott és ott tanultam a ütéseket mikor már joll mentekbaz ütések akkor meg mehetem a ringbe.
2015. aug. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jah ,de akkor nem vert meg az edző ?:)
2015. aug. 4. 11:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Engem sem vertek meg első edzésen:)

"Kesztyűztem" egy ügyes sráccal, de ez annyiból állt, hogy én ütöttem ő meg elmozgott. Később volt jellemző, hogy egy ügyesebb, magasabb szinten lévővel kellett Kesztyűznöm és szóltak neki, hogy üthet erősebben is, hadd szokjam.

2015. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ahha értem már köszönöm a válaszokat :D
2015. aug. 4. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!