Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A 14 körüli lányoknak milyen...

A 14 körüli lányoknak milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2015. aug. 2. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Idősebb.
2015. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de hogy nézzek ki?
2015. aug. 2. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyálas műmájer vagy izomagyú.


Amelyik tinilánynak meg van esze az már nézi a lóvét is!!!

2015. aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát kösz ez hasznos volt nagyon...
2015. aug. 2. 15:32
 5/8 A kérdező kommentje:
neketek melyik jön be: nyálas vs izomagy?
2015. aug. 2. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:

15 vagyok, soha nem volt még barátom.

Hát mindenképpen legyen magasan mint én minimum 180-185, sportos legyen, mert én nem vagyok az, szóval legyen jó felső teste de ne bu zis, nem kell kockahas, bár nem vagyok ellene, a felkarja legyen izmosabb meg látszon rajta, hogy gyúr. Nem kell 3 ajtós szekrény, bár szeretem azokat is. *-* Csak azok nem állnak szóba sem velem. XDD

Ne legyen nyálas, nyápic alak. Legyen határozott, meggyőző, semmiképpen ne legyen fiatalabb nálam. Odafigyelő legyen, nem mondom hogy más csajra nem nézhet és nem jegyezheti neg, hogy jól néz ki, de ne tátott szájjal lesse őket, ne legyen felnyírt buz is haja. Ezek ha megvannak az sem érdekel ha dohányzik vagy iszik, csak ne drogozzon.

Kb Ennyi, ilyen pasit nem fogok soha találni. :D

2015. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát basszus...

ezt jól kitaláltad.. :D

2015. aug. 2. 16:29
 8/8 anonim válasza:

Külsőleg annyi, hogy ne legyen páwa, bár egy normális belső mellett elfogatható. Nem vagyok nagy égimeszelő a 165 centimmel, szóval a minimum, hogy magasabb legyen nálam. Haj és szemszín mindegy, én egy fiúnál, ha nem ismerem, akkor az arcberendezése fog meg, szóval legyen kinézete, de úgyis a belsejébe szeretek bele, és nem a hajszálaiba.

Belsőleg legyen normális, ha olyan a helyzet akkor érett gondolkodású, de alapjában vicces, humoros. Fogadja el, hogy belsőleg sokszor másabb vagyok, mint a többiek, és ne akarjon megváltoztatni, max jó irányba.

Lehetőleg szeressen sportolni, vagy, ha nem, akkor ne zavarja az, ha néha egy-egy napot a lovardában töltök, és nem csak rajta függök, mivel előtte is volt életem, persze az alap, hogy a legtöbb szabadidőmben, ha tudok, akkor vele vagyok.

14/L

2015. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!