Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hogyan öltözködjek,...

Lányok! Hogyan öltözködjek, hogy az bejönnön a 17 év körüli lányoknak?

Figyelt kérdés
Adnátok öltözködési tippeket?

2014. nov. 14. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem minden lánynak ugyanaz tetszik... legyél önmagad.
2014. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak annyit tudok mondani,hogy mi az ami nekem tetszik. :)


Egyszerű, szöveg és minta nélküli pólók. Leginkább fehér és fekete. Nadrágnak pedig valami sötét csőgatya, ami azért nem túl szűk. (fekete,sötétkék,szürke,barna)

Hidegebb időben cipzáras, egyszínű pulcsi, mindegy milyen csak ne legyen eltűnő színű, csicsás. A gombos kardigánok nagyon taszítanak a pasikon. Cipőnek igazából bármilyen sportcipő, bakancs, ami szintén nem rikító színű, hanem pl. egy fekete bakancs, vagy fekete converse,vans cipő, de az is jó ha nem márkás, csak ízléses legyen. Nyáron térdig érő gatya, lehetőleg sötét színű. Kabátként nem túl hűvös időben a bőrkabát jön be, hidegebb időben meg az ilyen parka szerű, csak ugye ne női legyen hanem férfi és valami semleges színben szintén. Sapkában sálban is az egyszerű dolgok tetszenek, lehetőleg fekete legyen, de nem érdekel az se ha más színű, ami nem rikít. Ja és a fiúkon a térdzokni nagyon nem jön be, főleg az ilyen mariska mintájú. Még egyszer elmondom, hogy ez csak az én ízlésem, nekem ez jön be, mindenkinek más tetszik. :)


17/L

2014. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!