Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beauty Line nyereményjáték kamu?

Beauty Line nyereményjáték kamu?

Figyelt kérdés
Ma kaptunk egy levelet, amelyben az szerepel, hogy 3 millió forintot nyertünk, de nem igazán hiszem, hogy igaz lenne.
2015. aug. 3. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nyers valamit, s semmit-semmit, de tényleg és igazán semmit nem kell tenned, csak átvenni és örülni, akkor tedd azt.

Ha olyan cég nyertese vagy, amellyel nem voltál kapcsolatban, az legyen eleve gyanús.

Amennyiben feltételhez is kötött a nyeremény, az 100%-ban átverés.

2015. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 3. 12:31
 3/6 anonim válasza:

Én minden héten kapok a Beauty Line cégtől Mosonmagyaróvárról levelet, hogy nyertem 3 millió Ft-ot. 12 napon van a válaszra és terméket kell rendelni. Megtettem, ugyan mélg terméket nem kaptam, de semmi tájékoztató, hogy mikor van a sorsolás, hogyan lehet megkapni az összeget. Már felettébb gyanús, hiszen minden héten kapom ezt a tájékoztatást. Létezik ez a cég? Tényleg lehetséges, hogy nyerek, viszont akkor miért nem adnakl tájékoztatást, hogy mikor van a a vége? Már egy rakat értesítésem van. Úgy látom az előttem szóló is kapott értesítést, hogy nyert 3 mill. Ft-ot? Hogy van ez?

Választ várok.

2016. márc. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csomay Károlyné válasza:
Már sokadszor kaptam levelet a Beauty Line 2016.0601.-én kelt levelében arról értesit, hogy egyedüli nyertese vagyok egy 17.555.585.-Ftnak, melyre 9 nap válaszután,hogy elfogadom a nyereményt, akkor erről az összegről ajánlott,tértivevényes levélben elküldik a Postai utalványt, garantálva a Fő Nyertesnek. Irják: Ön az egyetlen játékosunk, aki a Nyerő matricát megkapta, + hiszen az Ön NYERTES státusza igazi 4 " Állitólag holnap, szerdai napon megkapom a postai küldeményt a pénz felvételére. Ezt a levelet BURDIN ISTVÁN vezérigazgató irta alá, ugy tünik eredeti tintatóllal. Játékigazgatóság-kénz GENTIL MARELL neve van feltüntetve. Nagyon sok levelet kaptam, igérgrtve nyereményeket, Most ez az igérgetős levél teljesen kikészit, 80 éves vagyok, nem hiszek az igéretükbe, tul szép, hogy igaz legyen. Ha most megint átvertek egy hivatalosnak rünő levéllel, igérve a 17.555.585.-Ft-ot, nem tudom mit lehet csinálni ebben az ügyben, mert az egész országot átverik, és nem tudom, hogy éri meg nekik ennnyi hamis papirt elkésziteni. Ha most megint átvertek, akkor hol van a Fogyastróvédelmi Hatóság, a rendőrség, az ügyészség, mert nem lenne szabad engedni őket ilyen valótlan állitásokkal a sok embert átverni. Ma kedd van, holnap lenne a napja, hogy megkapjam az igért összeget,túl hosszúnak tünik az idő holnap reggelig. Egyedül élek, férjem, fiam, menyem meghalt, és az idős koromra való tekintettel tulvagyok egy szivmütéten, szemmütéten és még a bal szemem vissza van.És nagyon el vagyok keseredve, mert olvastam az előttem irókat, akiket hasonló módszerrel vertek át. Kérem az e-mail cimemre küldjék a választ, köszönöm.
2016. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én most azt találtam ki, mert hetente jön ilyen sőt most egyszerre 2 is jött, hogy amit küldenek válaszborítékot abba szépen belerakom amit ők küldtek és minden feladó nélkül vissza küldöm. Mivel rá van írva, hogy a címzett fizeti így pont letojom az egészet! Persze külön nem megyek postára csak bent van a táskámban és, ha olyan helyen járok bedobom. Így majd megunják a küldözgetést, ha mindenki mindent visszaküld :)
2016. jún. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok! Valaki tudja hol és hogyan lehet lemondani? Fogalmam sincs mi által küldik hetente ezt de nagyon idegesítő,főleg hogy nem is kértem!

Nem is hiszek ilyen h.ülyeségbe! Ahogy jön dobom a kukába.

2022. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!